Perşembe

Organix Keratin Oil 3 Dakikada Mucizevi Canlandırıcı Kırılma Karşıtı Bakım

|
Hoola !
Yalancı baharın bize verdiği renklerle içimizi ısıtmaya çalışıp yaz ruhuna bir adım daha yaklaşırken , blog gününü saç bakım kategorisinde en sevdiğim markalardan biri olan : Organix keratin oil serisinin kırılma karşıtı mucizevi canlandırıcısı ile taçlandıralım istedim ^^
Organix keratin oil 3 dakikada canlandırıcı kırılma karşıtı ürün , her ne kadar bakım yağı olarak geçse de aslında yoğun bakım maskesi  . Çözüm hedefinde özellikle hasar görmüş ve kuru saçlar var . Aşırı yıpranmış saçlara sahipseniz günlük ihtiyacınız olan bakımı üstlenmeyi vaad ediyor ve önümüzün yaz olduğunu hatırlayınca özellikle deniz ve havuz suyuna maruz kalan saçların bakımı için ayrıca koruyucu niteliklere sahip .

3 dakikada mucizevi canlandırıcı sloganı gerçek mi peki ? Bu tarz iddialı söylemler hepimize şişirilme gelse bile bu iddia aslında doğru , şöyle ki ; içeriğindeki yoğun bakım sayesinde 3 dakikalık kullanım sonrasında kesinlikle kozmetik anlamda daha canlı ve parlak bir maske olarak saçlarınızı sarıyor ve günü kurtarıyor .  Uzun vadedeki etkilerine gelmeden önce içeriğine biraz değinmek gerekirse ...

Keratin  , argan , aloevera , hindistan cevizi özlerine  kakao ve kernel yağı eşlik ederken gliserin finalde karşımıza çıkıyor . Silikon ve mica içeriğinde mevcut fakat liste sonlarında olması bir nevi avuntu sebebi gerçi yoğun olmadıklarını zaten kullanım esnasında fark edebilirsiniz . Listede birde parfüm mevcut unutmadan ! Dipten uca kullanım tavsiye edilse de yine de çok mantıklı değil derim bu sebepten .

Organix , saça oldukça faydalı bileşenleri bir araya toplamış . Ürün ambalajı yanar döner pembe altın tonlarından oluşuyor gerçekten şık , fakat bir detay var ki ; bugüne dek aldığım tüm Organix ürünleri miktar olarak üzerinde yazanlara bakınca beni ikilemde bırakıyor . Işığa tuttuduğunuzda tüplerin 3 de biri oranı boş oluyor genellikle . Sinir bozucu , bu söylemime tekrar rastlamak !

Etkilerine gelince kapağını açtığınızda harika bir kokusu olduğunu söylemeliyim oldukça maskülen tınıda hatta bir parfüm olsa oluru var diyebileceğim türden  ^^ Keşke daha kalıcı olsaydı saçlarda kokusu.

Yapısı oldukça yoğun olmasına rağmen saçlara çok etkili ve çabuk nüfuz ediyor . Ben saç derisine değdirmeden tüm saçlarıma ya da ihtiyacıma göre sadece uçlara uygulama yaptım 3 dakikadan fazla beklettiğimde oldukça başarılı oldu sonuç kısa uygulamaya göre.

Mevcut kırıkları anlık olarak absorbe etme konusunda oldukça başarılı ve uzun vadede yeni oluşumlara karşı kesinlikle başarı sahibi . İlk tüpü bitirip ikinci tüpe geçme aralığında kullanmadığım dönemlerde ısıl işleme maruz kaldığında az bir kırık oluşumu gözlemledim kesinlikle koruyucu yönü oldukça etkili. Saçlarımın kuru tipte olduğunu biliyorsunuz artık hepiniz ve verdiği ışık ve nem tam benim istediğim türden oldu . Normalde olmazsa olmaz bir ürün değil yoğun bakım olarak fakat ısıl işlem uygulamanız fazla ve kırıklanmaya müsait saç yapınız varsa kesinlikle olmazsa olmaz kategorisine iliştirilebilir . Tek başına oldukça yeterli bir bakım .

Yaz sezonunda tekrar kullanmaya devam etmeyi planlıyorum . Fiyatı 60-49 ₺ aralığında bir tüp haftalık kullanımınıza göre yaklaşık iki ya da üç ay size eşlik edebilir . Tabi saçınız çok uzun değilse ^^ Aranızda daha önce kullanmış olan var mı ? Kırıklara karşı bu tarz yoğun bakım sunan daha ekonomik alternatifler bilen varsa yazabilir mi lütfen ?

Sevgilerimle ^^

6 yorum :

 1. 2-3 kez kullanmışlığım var, gerçekten başarılı bir üründü. Kalıcı olmasa da yıkadıktan sonra verdiği sağlıklı saç görüntüsünü çok sevmiştim ama kaldığım otelde unutmuştum, içime oturmadı değil :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aa keşke uzun sure kullanabilseydin uzuldum :((

   Sil
 2. Organox ürünlerini hiç denemedim, yayınını okuyumca sanırım eksiklik dedim :) Bu arada fotoğraflara bakakaldım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şampuanları değil ama diger yan urunlerden neredeyse hep memnun kaldim : ) Ayrica senin fotolar yaninda benimki ancak cerez niyetine gider ♡

   Sil
 3. Organox ürünlerini hiç denemedim, yayınını okuyumca sanırım eksiklik dedim :) Bu arada fotoğraflara bakakaldım..

  YanıtlaSil
 4. Organix ürünlerinde %40 %50 indrim var turuncukasa da bu ürünüde arattım almadan pek bişey göremeyince vazgeçtim. 2 gün önce okumuş olsaydım bu yazıyı kesinlikle alırdım :)

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥