Salı

Caudalie Divine Scrub Yorumları

|
Hoola ^^
Geçtiğimiz günlerde banyo rutininde selülitlere karşı basit adımlarla nasıl savaşa açabiliriz içeriğimde belirtmiştim ,  duş rutinimde nasıl kozmetik ürünler ile desteklediğimi bu savaşı . 

Selülitleri önlemek için  klasik bir deyimle sağlıklı bir yaşam tarzının yanı sıra ; kuru fırçalama , ölü derilerden arınmak için cildi periyodik olarak keselemek ve haftada minimum iki kez cildinizin florasına saygılı ve yüzeyini çizmeyen bir peeling uygulaması şart .
 Banyo bakım grubunda kuşkusuz en çok sevdiğim kategori scrublar diyebilirim ^^ O sebeple sıkça yenilikleri takip etsem de uzun süredir iyi içeriğe sahip olanlara öncelik veriyorum . Vücut scrubları söz konusu olduğunda peeling hissini derinlemesine veren ve arındırması kolay olanları daha çok seviyorum ama ...

Bu seneki deneyimlerimden yola çıkarsam cildimin hassasiyetine aslında en çok yanıt verenlerin kremsi yapıda olanların ekstra fayda sağladığını görmüş oldum . Caudalie divine scrub ise ; aklımda yoktu fakat divine oil set içinden çıkınca deneme fırsatı buldum ve rutine katmaya değer bir etki ile karşılaşınca bloga not düşmek istedim ^^

Divine scrub formülünün kalbinde ; üzüm , argan , amber çiçeği ve susam yağı barındırıyor . Anti - age ve yoğun nem sağlayan bu şifalı yağlar cildinize pamuksu bir doku kazandırıyor . Kahve rengi şeker tanecikleriyle de cildi nazikçe ölü derilerden arındırıyor . İşin en güzel yanı ise ; %97 bitkisel formülize edilmiş olup içerik listesi tertemiz .


Formülünde su bulunmazken yapı itibariyle katı krem arası bir formda ama kullanımı oldukça kolay . Kavanoz ambalajda kullanıma sunulan divine , hafif ve bir kokuya sahip ama pek benlik değil . Divine serisinden olunca yağının muhteşem kokusu kadar çıtayı yüksek tutmuş olmamdan da kaynaklanabilir tabii ^^

Duş bitimine yakın nemli cilde dairesel hareketlerle uygulayarak ölü deriyi kolayca atıyorum ve cildimin nefes aldığını hissediyorum ayrıca içindeki değerli yağlar sayesinde cildim kuru olmasına rağmen duş sonrası pullanma ya da kuruluktan kaynaklı gerginlik yaşamıyorum ki genelde en büyük şikayetim budur .

Haftada iki kullanım yeterli geliyor . Büyük boyu için sipariş verdim bile daha iyisi olmadığı sürece yoluma onunla devam etmeyi düşünüyorum .

Caudalie ürünleri ile tanıştıkça rutinim seyir değiştirmeye başladı . Özellikle temiz içeriği ve etkili ürünleri ile oldukça memnunum . Sizin tavsiyeleriniz varsa bu markadan buraya not ederseniz sevinirim . Çevrimiçi almak isterseniz buradan inceleyebilirsiniz .

Sevgilerimle ^^

4 yorum :

 1. Grape Water (metal şişede olan) ve Temizleme Köpüğü'nü tavsiye ederim Kermycim :) Bu scruba bakacağım en kısa zamanda.

  YanıtlaSil
 2. Aaa ben bunu ilk dega gördüm galiba Divine Oil'den geri kalır yanı yokmuş tam senlik ^,^

  YanıtlaSil
 3. Aaa ben bunu ilk dega gördüm galiba Divine Oil'den geri kalır yanı yokmuş tam senlik ^,^

  YanıtlaSil
 4. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Siz de başvurun kazanan olun, farklı kategorilerde çok sayıda site ödüller için yarışıyor. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥