Salı

Sana kapak olsun |

|
Hoola !
Bahar miskinleri buradaysanız , biraz konumuz dışına çıkalım bugün ardından bir bakım yazısı daha sözüyle ^^

Eğlenceli bir sloganla günlük hayatımızda elimiz ayağımız mertebesine gelen akıllı telefonlarımız ve tabletlerimiz için eğlenceli tasarımlar sunan sanakapakolsun.com ekibinin ellerinden çıkan tablet kılıfımı sizlerle paylaşmak istedim alternatif ve kişiye özel bir hediye fikri arayanlar için .


Siteye üyeliğinizi tamamlayıp tasarım aşamasını tamamen sizin zevkleriniz doğrultusunda oluşturabilmeniz için yüzlerce alternatif sunan ekip , dilerseniz kendi fotoğraflarınızı ya da hazır şablonları kullanarak kişiye özel bir deneyim ile özgün kullanım tarzı yaratıyor cihazlarımıza onlarca silikon ve herkeste aynı görüntülerin sıkıcılığından sıyırarak bizi .

Ben ipad'im için beyaz deri kılıf üzerine bloga çok yakışacak güzellik ikonu olan Marlyn fotoğrafını ekleyerek altına  " Kermit alemlerde " imzasını attım ^^ 

Hazırlanma ve gönderim aşamasında mobil olarak bilgilendirildiğim için siparişi verdikten sonra hiç ekstra takip etmeme gerek kalmadı . Oldukça pratik bir ara yüze sahip olan sitenin satış sonrası desteği oldukça profesyonel ve hızlı . 


Bitiş aşamasında kalitesini ve görselde oluşturduğum hali ile örtüşür mü kaygılarım bana ulaştığında son buldu . Sanakapakolsun tasarımım sitede göründüğünden çok daha albenili ^^ Gören arkadaşlarım kılıfımı çok beğendi gerçi her gören nereden aldığımı soruyor . Derinin ve baskının kalitesinde kaç aydır yanımda taşıyıp ve periyodik olarak temizlememe rağmen ufacık bir deforme yok .
Kılıf içerisindeki basamaklar ayrıca tabletimi konumlandırabilip rahat çalışmam ya seyir haline geçebilmem için güzel bir detay . İşim bittiğinde kapağı sıfıra sıfır kapatmamı sağlayan koruyucu bant işimi kolaylaştırıyor özellikle taşıma esnasında . Aldığımdan beri keyifle kullanıyorum ve motive ediyor blog adımı görmek sizin için bir şeyler üretirken ^^

Bu arada ufak bir müjde ekleyelim yazımızın sonuna : Essence ürünlerine ulaşmak artık çok kolay ^^
Markanın renkli dünyasına artık www.renklidukkan.com adresinden ulaşabiliyoruz <3

Sizlerde kendi tasarımlarınızı konuşturabilir ve kendinize özel bir deneyim tasarlayabilirsiniz .
Sevgilerimle ^^
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥