Cumartesi

Live Clean Purple Jewel Bukle Biçimlendirici Saç Spreyi |

|
Hoola !
Mevsimsel dönüşümle özgürlüğümüzü resmen ilan edebiliriz ; uzun , renkli ve sıcak günler için ... Yazarınız deniz sezonunu da açtığına göre saç bakımı rutinine ekstra özenmenin zamanı geldiğini ilan edebilir ^^

Havanın yükselen grafiğinde saçların doğal faktörlerden etkilenmesi bir yana , kırıklardan koruyabilme adına yaz mevsimi ısıl işlemlerden uzak durmak için iyi bir bahane ki ;  sıcak mental olarak bile bizi daraltırken bu işlemleri uygulamak gerçekten işkence misali ! 

Hal böyle olunca çözümü şekillendiriciler ile sağlamak en mantıklısı onca eğlenceli saç modelleri eşliğinde .
 Isıl işlemler gibi olmasa da şekillendiricilerin de düzenli kullanımda matlaştırmanın beraberinde kurutucu etki yerine sertleşmiş saçlara bırakıyor . İşte bu noktada temiz içerikli ürünler kesinlikle altın değerinde .

 Düzenli okuyanların iyi bildiği üzere ; Live Clean ürünlerini çok severek kullanıyorum . İyi içerik arayışında merakımı uyandıran bukleli saçlara özel Live Clean Purple Jewel serisi Seregon'unun yazılarının da etkisiyle dolabıma dahil oldu .


Live Clean Purple Jewel bukle biçimlendirici saç spreyi sertifikalı organik bitkiler ile formülünün kalbini oluşturmuş ve içeriğinde : Voc , paraben , silikon , petrolyum , pfhalate gibi zararlıları barındırmayan saf vegan ve içeriği biyolojik olarak çözünebilen doğaya saygılı dolayısıyla saçlarımıza da saygılı bir saç şekillendirici ...

Saflaştırılmış sudan gücünü alan sprey içeriğindeki doğal yumuşatıcılarla elektriklenmenin önüne geçerken hafif bir bitiş veriyor ki bu da saçlarınızda bir şekillendirici kullanıldığı kanısının önüne geçiyor . 

E vitamini desteği ile nem dengesini korurken , beyaz çay , lavanta ve biberiye özleri ile ferahlatıcı ve saçı besleyici özler ile görevini gün boyu hakkıyla yerine getiriyor . Aslında sıvı spreyin yapısına ilk baktığınızda : " Bu mu saçımı şekillendirecek ? " sorusu aklınıza gelebilir , benim gibi çünkü ; bu kadar ince yapılı ve hafif bir ürünün bukleleri şekillendirme olasılığı ister istemez ilk bakışta zor gibi düşündürüyor . 

İçindeki özlerden olsa gerek bukleleri çok güzel kontrol ediyor ve form kaybı yaşanmıyor gün boyunca . Ben , Urban care shakeNrepair köpüğü saçlarıma uyguladıktan sonra purple jewel ile buklelerime şekil verip kendi halinde kurumaya bırakıyorum . Daha yoğun bukleler istersem saçlar kuruduktan sonra tekrar üzerinden geçip elimle şekil veriyorum . Oldukça hacimli ve hafif tutuşlu yumuşak dalga ya da bukleler için çok ideal bir şekillendirici .

İçeriği temiz ve performansı başarılı olduğu için bittiğinde tekrar keyifle alınabilecek bir ürün daha keşfetmiş oldum . Gerçi o kadar bereketli ki bol kepçe insanı olmama rağmen henüz yarıya bile gelemedim ^^  Beş yıl raf ömrü olduğunu unutmadan ekleyelim .

Bukleli saçlara sahip olanların keyifle kullanabileceği bir ürün derim fakat saçlarınız dalgalı ya da bukleli değilse sizde aynı performansı vermeyeceğini söylemem gerekli ... Ürünü Watsons gibi bir çok büyük kozmetik marketlerde ve seçkin parfümeri noktalarında bulabilirsiniz . Hazır Anneler günü indirimi yankılanırken ve bu ay markada indirim varken Watsons'a uğramanızı öneririm.


Gitmeden  ... Live Clean uluslararası sitesinde gördüğüm bu seriye aşık olduğumu söyleyebilirim , keratinin harika etkilerini bilen bir kullanıcı olarak ... Dilerim ; Selen Kozmetik yenilik planlarına bu seriyi de dahil eder . 

Sevgilerimle ^^


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥