Cuma

Real Techniques Blush Brush Allık Fırçası

|
Hoola !
Hafta sonunun habercisi olan ; en keyifli zaman diliminden sesleniyor yazarınız . Benim planım şimdiden belli ! Arkadaşımın akademik kariyerine veda etmeye hazırlanırken makyaj masasında hummalı bir renk çalışması var ; bu özel gün için makyajlar benden olacak ^^ 
Fırçalarımı büyük güne temizleyip hazırlamışken , aralarından birini de buraya not düşelim istedim . Gerçi hepiniz tanıyorsunuz fakat hala tanışmayanlar ya da  Real Techniquesten alınması gereken fırçalar listesini oluşturmak isteyenlerin dahil edilebileceği nitelikte olan ; Real Techniques allık fırçası için detay vermekte fayda var , derim .


Pofidik görüntüsüyle , ilkokulda resim dersinde hepimizin çizmeye aşina olduğu ; uzun gövdeli ve kafası şişko ağaçlara benzettiğim fırçanın kılları sentetik / taklon olduğundan dolayı temizlik ve kuruma aşaması oldukça pratik ^^

Klasik allık fırçası formundan uzak olan Real techniques blush brush kullananlar iyi bilecektir ki ; kılları yumuşacık ve yüze tekrar tekrar dokundurma hissi yaratan türden . Onu rakiplerden ayıran özelliği kıllarının daha seyrek ve uca doğru sivrilen yapısı . 

Bu özelliği sayesinde pigmentli allıkları hatasız uygulama imkanı sunarken makyajınızdaki uygulamalara daha minimal ve doğal bir bitiş imkanı veriyor . Formu itibariyle bronzer ve pudra uygulamak için çok ideal o sebeple iki adet bulundurmakta fayda var benim gibi . Kullanım amacınıza göre geniş alanını ya da sadece sivrilen ucu ile uygulamalarınızda dilediğiniz bitişi yakalamak oldukça kolay .

Ürünü yutmayan ve naturel bitiş sağlayan bir fırça fakat yapı itibariyle herkese hitap edeceğini sanmıyorum formu sebebiyle . Artık bir çok noktada bulabileceğiniz fırçanın ortalama fiyatı 35₺ .

Sevgilerimle ^^

6 yorum :

  1. En sevdiğim allık fırçam.Bronzer uygularken de kullanıyorum bazen çok memnunum :)

    YanıtlaSil
  2. Çanta boyunu da almak istediğim fırça :)

    YanıtlaSil
  3. Ben de çok seviyorum bu fırçayı, ama her allıkta aynı etkisi vermiyor :)

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥