Çarşamba

#haftanınojesi Rimmel 60 seconds super shine by Rita Ora 860 Bestival Blue

|
Hoola !
Bahar aylarına gecikmeli olarak "Merhaba !" desek de ruhumuzu okşayan neşeli renkleriyle çabucak unutturuyor bu mevsim uzun bekleyişimizi . Bu geçişe ayak uydurmak için en kolay yol tırnaklardan geçiyor . Hazır , Watsons raflarında Rimmel 60 seconds  super shine by Rita Ora oje serisi yerini almışken bir başlangıç fena olmaz dedim çekmecemden taşan onca ojeye rağmen : )
Rimmel Rita Ora Color Fest serisi ; on iki adet neşeli ve enerjik renklerden oluşuyor . Eğlenceli renkler sadece ojelerden ibaret değil Rimmel "Oh my gloss" rujların renkleri çok keyifli ve formülünde argan yağı ile e vitamini barındırırken uzun süre kalıcılık vaat ediyor . Koleksiyon tonları dudaklara dolgun efekt verecek renklerle baskın. Keşfedilesi olarak listeye ekledim bile .
Rimmel 60 seconds Rita Ora ojelerden ilk tercihim : 860 Bestival Blue oldu . Oldukça pastel olup ; mavinin tam yaz ve denizi hatırlatan tonunu şu ara tırnaklarımdan eksik etmiyorum . Oje yapısı itibariyle tek katta şişedeki rengini opak ve örtücü bir bitişle uygulamaya olanak sağlıyor .

Fırçası ki Rimmel ojelerin en sevdiğim yönü : sürümü kolaylaştırıyor ve hata oranını minimize ediyor. En önemlisi ise kuruma süresi konusundaki sözünü yerine getiriyor . Pürüssüz bitiş itibariyle China Glaze ojelerden farkı olmayan Rita , kalıcılık yönünden de sınıfı geçti . 

Uyguladığım bir ojeyi iki günden fazla kullanma huyum yoktur fakat üç gündür tırnaklarımda olmasına rağmen ne renkte solma var ne de soyulma . Sevimli çiçekli kapağında Rita imzası yine başarılı iş çıkarmış özetle .

Bu renk ışık geçişlerinde tatlı tonlara bürünüyor . Yukarıdaki görsellerde güneş ışığında daha mint  turkuaz gözükse de asıl duruşu bir aşağıdaki hali ^^

Serinin kalan üyeleri de almaya değer yazlık renkler . Fiyatı 5 TL ve performans açısından koleksiyonluk olduğunu düşünüyorum . Bu seriden deneyip önerebileceğiniz renkler var mı ?
Görsel alıntıdır . (Google)
Sevgilerimle ^^

1 yorum :

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥