Çarşamba

Avon Super Extend Winged Out Mascara

|
Hoola ! 
Makyajda olmazsa olmazım : Maskara diyenler , el kaldırsın ! Dünya döngüsü boyunca sanırım kusursuz maskarayı bulma macerasında biz kadınların arayışlarının son bulmayacağı kesin . Her gün farklı bir çözüm ile markalar bizi peşinde sürüklerken kirpikler için bir yenilik haberim daha var , bugün ! 

Markanın tüm maskaraları gibi  iddialı çıkışı ile bize merhaba diyen ;  Avon super extend winged out maskara kirpiklerde kanat etkisi vaat ediyor . Kuzguni siyah formülü ve konik fırçası ile kirpiklerinizi dışa doğru kıvırıp tek tek ayırmak üzere tasarlanmış maskaranın , odağında kanat gibi açılan kirpikler dolayısıyla ilgi çeken bakışlar var .
Avon maskaralarından genel anlamda memnun kaldığım ve bu maskaranın iddialı tanıtım lansmanının etkisiyle merakımı dindirmek adına deneme formunu doldurup maskarayı ilk deneyenler kulübüne dahil olmuş bulundum ^^

Alıştığımız sarı ambalajındaki super extend , daha şık bir sunumla eşliğinde siyah ve gümüş tonları ile karşımıza çıkarken , fırçası  iyi anlaşabileceğim hissi yaratan ; plastik kıllara sahip . Kapak tasarımı bu şıklığa tezat nitelikte ve pratik olmayıp zamanla bozulmaya müsait kilidinin yerine oturmayışından ötürü . 

Fırçanın tasarımı itibariyle  kirpiklerinizi tek tek tarayabilme kabiliyetine şahit olmayı bekleyince ister istemez devamında ufak bir hacim bitişi bekledim fakat alamadım bu bitişi . İlk katta maskara sürdüğümü bile anlamadığım maskaranın tek güzel yanı kirpiklere verdiği vurgulayıcı rengi olsa gerek .

İkinci katta bile çok vurgu yapamayan formülü , kirpikleri yapıştırmaktan öte bir zemin yaratmıyor . Sadece hafif kıvırıcı bir etki ile belirginlik sağlayabiliyorsunuz . Black/brown & Blackest/black olmak üzere iki rengi mevcut . 
Sloganına tezat bulduğum günlük kullanımı aşamayacak ve fark yaratamayan bir maskara deneyimi oldu benim adıma ki kirpiklerimin bir çok maskaraya cevap verebilecek nitelikte bir yapıya sahip olduğunu düşününce maalesef hayal kırıklığı .

Katalog fiyatı 27₺ fakat şu ara indirimde olduğundan dolayı 12,95₺ ' ye edinmeniz mümkün . 

Sevgilerimle ^^

8 yorum :

 1. Bende yeni aldım .Bir iki oldu kullanıyorum ama söylediğin gibi çok bir numarasını göremedim.Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke daha iyi olsaydı ne denir :/ Teşekkür ederim yorumun için <3

   Sil
 2. Ben de merak edip acaba bir şans versem mi diye düşünürken bu yazıyı okumam iyi oldu, böylece vazgeçtim almaktan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel olacağını düşünüyordum super extend versiyona bakınca ama yanılttı ^^

   Sil
 3. Avon maskaralarını gerçekten seviyorum kendini aşıyor marka ^,^

  YanıtlaSil
 4. O zaman ne yapıyoruz, sevdiğimiz bir maskaranın fırçasını kullanıyoruz ^.^

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥