Cuma, Haziran 19

Koyu cilt lekeleri için çözüm

|
Merhaba !
Mevsimsel geçişlerin bitemeyişi ve bu  sürecin sonuçlarının en çok saçlarımız ve cildimizde hissedildiği şu günlerde  kendinize ne kadar özen gösteriyorsunuz ? Serbest radikaller , hava koşulları ve güneşin zararlı etkileri birleşince kullandığımız kozmetik ürünler  bile cildimizde tehdit niteliğindeyken , içeriğine dikkat etmediğimiz ürünler ve parfümlü içerikler  güneşin yakıcı etkisiyle birleşince bizlere koyu lekeler olarak geri dönüyor .

Birde işin fizyolojik boyutu var ki ... Sonuçları mental olarak da yoruyor !
Gebelik sonrası sonuçlar  , hormonal bozukluklar , doğum kontrol tipi hapların yan etkileri , trioid hastalığının akabinde yaşanan hormonsal bozukluklar ve en önemlisi güneşten korunmamak ! Sayabileceğimiz daha nice sebep  melanin pigmentlerinin aşırı üretilmesiyle birlikte cildin kendini savunma mekanizmasını geliştirerek tabakasını kalınlaştırmasıyla doğan koyu cilt lekeleri beraberinde bir çok problemi de taşıyor ,  cilt kanserine davetiye çıkarmanın yanı sıra bireylerin psikolojik ve sosyal hayatlarına etki edebilecek boyutlara ulaşmak üzere ...Cilt lekelerinden kurtulmak için çözüm arayışında medikal , peeling ve lazer uygulamaları ile yüksek bütçeli uygulamalara hepimiz ulaşamazken daha ekonomik çözümlerle bu istenmeyen durumun önüne geçebilmemiz mümkün aslında . Fakat sonuç alabilmek adına kozmetik seçenekleri değil alanı üzerinde profesyonel çalışma sahibi olup sonuç odaklı dermo kozmetiklerden yana tercih kılmanız gerekir .

 Bliliyorsunuz ki aşırı hassas , aşırı kuru ya da sürekli kızarık (kılcal damar problemi) tipi sorun yaşayan ciltlere yönelik çözümler yok denecek kadar az . Herkesle ortak problemlerde bile sonuç alamadığınız hayal kırıklığı ürün deneyimleri ya da uygulamalar dizisine hiç yabancı değilsinizdir bu sınıfa dahilseniz . Bu noktada tanıştığım özel problem yaşayanlara çözüm odaklı ve iyileştirici projelerini hayata geçiren isispharma  ürünleri aradığınız çözüm olabilir . Dermatolog önerisi ile tanıştığım marka bu sorunu yaşayanların hayat kalitesini arttırıyor . Uç noktalarda cilt problemlerine sahip olmak ve bu problemi yönetmek çok zor zira .


Koyu cilt lekeler için , isis pharma leke kremi ; göğüs , genital bölge , dirsek , el üstü , koltuk altı gibi geniş kullanım alanına sahip . Kozmetik anlık etkiden uzak bir ürünle bir çok alanda etkiye sahip . İçeriğinde ; %5  glikolik asit , %2 Alfa arbutin ile koyu lekeleri hedef alırken karite (shea yağı ) ve squalene ile cildi yıpratmadan ve kurutmadan çözüm sunuyor .

Bu kremi iyi bir güneş koruyucu ile desteklediğinizde alacağınız sonuçlar kalıcı olacaktır . Koyu lekelerle daha yaşlı ve yorgun cilt görünümü aydınlık ve daha taze bir görüntüye bırakmak için bu tarz ürünleri düzenli kullanıp güneşten mutlaka cildinizi sakınmanız gerekir .

Sevgilerimle ^^

*Advertorial içerik

1 yorum :

  1. Bende de minik minik de olsa lekelenme problemi var, vaatleri süper olan bir kaç ürün denedim ama %100 etki diye bir şey olmuyor tabi. En iyisi olmadan önlem almak.

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥