Çarşamba

Rimmel London Lasting Finish By Kate Lipstick 107 &Rimmel London 063 Black Tulıp dudak kalemi

|
Hoolaa Kermyler !

Yaz mevsimini geçen yıl hızlandırılmış modda yaşadığımdan dolayı tam bir " Yaz " krizindeyim . O yüzden gel gitli havalara hiç tahammülüm kalmadı . Tamam , kabul  içimizi ısıtacak kahveler ,  baharatlı parfümler , koyu renkleri özgürce kullanabilme , köşene çekilip üretebilme  günü turları bir nebze olsun avutuyor iflah olmaz yaz ruhumu ama artık koyu günlere veda etmek yağmura dair bir şey görmek istemiyorum .

Pesimist girişimi size unutturacak olan bir renkle boyayalım bu yazıyı ki sonrasında kızmayın bana edebiyat bloguna mı terfi ettin diye ^^
Kış boyu makyaj çantamdan ayırmadığım ki hala bile kullanmaya değer bir renk olan bordo ile artık sezonu uğurlamak istiyorum .

Rimmel London markasının en sevilen koleksiyonu olan : Kate serisindeki iki favorimden biri biri olan ve  kozmetik sever bünyelerin Watsons raflarını talan etmesine sebep olan pek popüler rengi Kate 107 ruj ve ona en çok yakışan Rimmel London 063 Black Tulip dudak kalemi ile gri günlere veda edelim istedim .


Serinin mat bitişli kolesiyonunda yer alan kırmızı ve bordo tonlarının tatlı birleşimini Kate imzası ile birleşen mat ambalajlı tasarıma sahip ruj ; kış için bir çok kişinin favorisi ... Soğuk alt tonlu yapısı ile bir çok tene uyum sağlayacak türden ki bu tonlarla aranız yoksa iyi bir tanışma vesilesi olabilir arayı ısıtmak adına .

Sürdükçe tonu koyulaştırabildiğiniz gibi , gördüğünüz mevcut rengi dudağa birebir taşıyor. Pigmentasyon ve opak bitiş açısından bu denli ekonomik bir alternatif için şaşırıtıcı derecede başarılı. Hafif ve hoş bir kokusu var fakat yapısı itibariyle dudakta ağırlık hissi yaratıyor. Kalıcılığı orta ve belli bir süre sonra dudakların ortasından silikleşmeye başlıyor .

Ona uyabilecek ve kalıcılığını arttırmak için markanın : 063 Black Tulip dudak kalemini tercih ettim böylece kalıcığı iki kat arttı ve rengi daha bir güzel sergiledi sanki . Ton itibariyle oldukça başarılı bir uyum sağladı . 15₺ gibi bir rakama edindiğim black tulip markanın dudak kalemlerine tekrar şans verilebilir imajını güçlendirdi nazarımda . İnstagrama daha detaylı gösterimler ekliyor olacağım ki dudak kalemine dair daha net bir fikriniz olsun ^^

Ben oldukça sevdim bu ikiliyi !

Sizin Rimmel London'dan favorileriniz neler ?
Sevgilerimle .

3 yorum :

 1. Rimmel'in ürünleirni cidden çok duyuyorum bu da güzelmiiş^^ Bende şu stay matte pudrasını deniyim diyorum^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Transparan olanı kullanıyorum çok memnunum kesinlikle alınası ^^

   Sil
 2. Rimmel'in bu rujunu geçen yıl almış ve birkaç kullanım sonrası bırakmıştım.Bu yıl tekrar elime geçince öyle çok sevdim ki elimden düşürmedim desem yalan olmaz.
  Sana da çok yakışmış rengi.Güle güle kullan :))

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥