Salı

Yardley Invigorating Blue Orchid Vücut Losyonu

|

Hoola !

Haftanızın keyifli olduğunu umuyorum . Yazarınız , şu ara kendi koşturmacasında kaybolurken arada verilen Bodrum molaları ile nefes payı açıyor kendine . Peynirden hallice tenimin güneşten payını istediğince  alamayan şu yaz dilimindeki minik molaları bol bol korunarak ve cildimi nemlendirerek atlatıyorum ki mesai dönüşüne istenmeyen renk cümbüşü ile başlangıç yapmayayım ...

Daha önce hafif ve ferah kokuları güzel işleyen ; Yardley markasının deodorant seçeneklerinden bahsetmiştim , ( bir tık yeter ) arşivimizden okuyabileceğiniz üzere  .  Yardley Invigorating Blue Orchid Vücut Losyonu ise aynı seriden çok sevdiğim duş jelinin kokusunu perçinlemek ve mevsimin haline uygun yumuşak ve cildi yormayan bir nemlendirme sunduğu için ikinci tüpün sonuna gelince arşive katılmaya hak kazandı .

Mango , portakal ve frenk üzümü tınılarının bir araya geldiği huzur verici bir koku üçgeni harmanlayan losyon içeriğindeki ; Q10 , shea ve tatlı badem yağı ile cilde ihtiyacı olan nemi tutma ve dokusunda pürüzsüz hissi yaşatma adına ihtiyacı olan zemini sağlıyor .

Hafif ve keyif verici kokusu ile mevsime yakışır bir bakım sunuyor duyuları yormadan . Vücut yıkama jeli ile kullandığınızda daha kalıcı olan kokusu bir süre sonra yerini yumuşak bir tene bırakıyor ve bu bitiş gün boyu size eşlik ediyor . Güneş sonrası nem banyosu için de kullanmak mümkün bu yeterliliği sağladığı için ki ben son kutuyu o şekilde tükettim . 
Kullanım esnasında cilt ile çabuk bütünlenişi ve hoş kokusu ile keyifli bir deneyimdi fakat tek sevmediğim yönü ; formülündeki sls , silikon ve paraben oldu maalesef .
200 ml ambalajı ile uzun süreli kullanabileceğiniz losyonun fiyatı 17.90 fakat Gratis indirimlerinde daha uygun bir aralıkta yakalayabilirsiniz sık sık . Markaya dair favorileriniz varsa bir dahaki alışveriş molamda listeme alabilirim ^^
Sevgilerimle ...

3 yorum :

  1. fiyatı baya uygunmuş henüz elimdekiler bitmedi ama belki ilerleyen zamanlarda bu ürünü de deneyebilirim :)

    YanıtlaSil
  2. Yardley ürünlerini seviyorum, favorim parfümler :))

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥