Cumartesi

Biopoint Anında Parlaklık Veren Şampuan

|

Hoola !

Günün ikinci yazısını tamamen hafta sonu için yaz gecelerinin keyfini çıkarmaya niyetlenenlere adadı yazarınız ^^ Benim için iyi görünümün en önemli dokunuşu makyajdan önce kesinlikle harika görünen saçlar olmuştur , çoğunuzun bildiği üzere ! Saçlarınıza parlak ve yumuşak bir son dokunuşta bulunmak için bir çok doğal yönteme dair içerik bulabilirsiniz arşivimde fakat var sayın ki ; bugün zamanınız kısıtlı ^^
Saçlara yumuşak ve parlak bir bitiş veren " Biopoint Anında Parlaklık Veren Şampuan " ile tanışmanız için doğru an , diyebilirim o zaman ...
Formülündeki F vitamini ile saçlara sağlık aşılarken keten tohumu yağı ile onarımı ve yumuşaklığı destekliyor . Bu özlerle başarılı bir nem takviyesi sunan parlaklık veren şampuan , içindeki kristaller ile saçlardaki parlaklığı maksimize ediyor . Etki prensibi ; saç gözeneklerini kapanmasına yardımcı olarak kütikillerin yumuşak ve pürüssüz olmasını sağlayarak , saçların ışığı daha çok yansıtabilmesi üzerine .
Çok temiz ve taze bir kokuya sahip olan şeffaf yapıda olan Biopoint şampuan ile olumlu bir deneyim yaşayınca markadaki diğer ürünler ile tanışmaya da karar verdim . İlk sırada aklımda şampuanı iyi tamamlayacağını düşündüğüm parlaklık serumu var .

Performans anlamında taze kokusu ile oldukça örtüşen başarılı bir temizlik sunuyor saçları ağırlaştırmadan ve adına sadık misyonunu yerine getiren etkisine bayıldım bu şampuanın . Saç bakım rutinimi şampuanlarda çoğunlukla organik temalı , iyi içerikli ürünlerden oluşturuyorum skalamı fakat her daim arada farklı bir geçiş niteliğinde joker ya da saçlarımın dönemsel ihtiyacına göre farklı bir çeşit mutlaka bulunuyor .

Kuru saçlara sahip bu hatun kişinin elbette peşinde koştuğu en büyük unsur : Parlaklık ve yumuşaklık ! Vaatlerini bu anlamda yerine getiren şampuanı öncelikli olarak özel günlerde saçlarımın daha özel ve parlak görünmesini istediğim günler için tercih ediyorum ve öyle de devam etme niyetindeyim daha iyisini bulmazsam .

Sürekli rutinimde barındırmak kendi adıma iyi olmayacak çünkü içeriğinde DEA , sls ve türevleri mevcut . O yüzden haftanın belirli günleri kullanabiliyorum .
Biopoint cristalli liqudi anında parlaklık serisinin diğer üyeleri ise ;
Anında parlaklık veren maske
Anında parlaklık veren serum
Anında parlaklık veren sprey

Verdiği parlaklık ve yumuşaklık ile adının hakkını veren bu şampuanı sevdim .Watsons raflarında kolayca ulaşabilirsiniz bu markaya . Şampuan fiyatı 29₺ fakat çoğu kez indirimli yakalamanız mümkün .
Sevgilerimle ^^

4 yorum :

  1. Kermitcim ben bu ürünleri Watsons raflarında göremiyorum hiç, harika bir alışverişcisin : ))

    YanıtlaSil
  2. Hihih iyi karıştırırım çok oyalandığımdandır belkide ^^ Her Watsons dizilimi bir olmuyor adaş bazılarında ben de çok geç fark ediyorum aradıklarımı :(

    YanıtlaSil
  3. Benim de hiç dikkatimi çekmemiş bu şampuan. İndrimde denenebilir :)

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥