Cumartesi

John Frieda Frizz Ease Mükemmel Görünüm İçin Parlatıcı Serum |

|

Hoola !

Yazarınız hafta sonu planlarını yaptı bile ! "Bu plana eşlik edecek , yaz gecelerine yakışır saçlar hazır mı ?" diye sorarsanız , doğru ürünler olduğu sürece ... Evet! Mevsimin etkisiyle saçlarda yakaladığınız formu korumak ve kontrol etmek gerçekten zor . Sürekli nemlendirmek şart olunca çözümü farklı ürünlerle birlikte serumlara emanet ediyorum genelde fakat bu anlamda pek beklentilerimi karşılamayan John Frieda Frizz Ease Mükemmel Görünüm İçin Parlatıcı Serum için detayları not düşelim ki alma niyetindeyseniz eğer tekrar gözden geçirme şansınız olsun , istedim .
 John Frieda Frizz Ease Serisi ailesinin üyesi olan ; saç serumunun etki prensibi kolay elektiriklenen , kabaran , uçuşan ve nem etkisi ile bozulan formu koruma üzerine . Saçlara düz ve pürüzsüz bir doku kazandırmayı hedefliyor . 

Alıştığım serum tasarımlarına göre şık ve farklı bir tasarıma sahip ambalajını beğendim . 

Kuru saçlarda uygulanan serum(ıslak saçlarda da kullanılabilir olması tericihim her daim) , her saç tipine uygun olup içerdiği vitaminler ile saçları koruyup beslediği iddiasında fakat bu yönde çok etkili ve yoğun bir bakım ürünü değil kanımca hatrı sayılır bir süredir kullandığımı hesaba katınca  .

Elektiriklenme anlamında görevini yerine getirse de bıraktığı yapay görüntüyü sevmedim , saçları söndürüyor bıraktığı doku ile . Biraz daha açmak gerekirse ; saçınızda destek bir ürün kullandığınız belli oluyor. Verdiği ışıltı tatmin edici değil ki adına tezat kalıyor bu noktada .

Sıradan bir ürün olmuş açıkçası ve fiyatının 43-28 TL aralığında olduğunu hesaba katınca bu bütçeye değmeyeceğini düşünüyorum . Daha uygun aralıklarda ona kıyasla çok daha etkili serumlar bulmak mümkün . Avon , Pantene gibi ...
Açıkcası bitsin diye özel çaba sarf ettiğim ve bir daha almama niyetinde olduğum bir deneyimden ibaretti . Favori serumlarınızı öğrenebilir miyim ya da beğenmediklerinizi ?

Mutlu hafta sonları dilerim hepinize !
Sevgilerimle ^^ 

2 yorum :

  1. saç ürünlerinde fiyat arttıkça etki azalıyor sanki benim de en etkili ürünlerim ucuz olanlar..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Değil mi aslında ? Çok fos bir ürün ederine bakınca maalesef :/

      Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥