Salı

Lypsyl Dudak Balmı |

|
Hoola !
Mutlu sabahlar . Havaların sıcaklık grafiğinin düştüğünü kabullenemesek de önlem almaya başlamak sanırım iyi bir fikir . Kış bakımı diyince aklıma ilk gelen şey elbette dudak bakımı oluyor ^^ Düzenli okuyanlar ise ; bu konudaki zafiyetimden haberdar <3 


Her indirim dönemi çılgınlar gibi stokladığım Lypsyl dudak balmı için hiç detay not düşmediğimi fark ettim elimdeki son stok paketini açarken . Hayvan dostu olan marka , 1905 yılından bu yana Kanada'da üretiliyor . Rakiplerine kıyasla içerik listesi gayet tatmin edici . Petrolyum , paraben , glikol ve alkol içermiyor ama asetat ile bozuyor bu güzel ahengi . Gerçi kullandığımız diğer balmları süpürecek kadar temiz en azından ve spf 15 içeriyor ki dudakları şu mevsim diliminde korumak için oldukça yeterli .

Formülünün kalbinde organik shea yağı bulunduran Lypsyl , avakodo yağı ile dudaktaki nem kapasitesini duble etkiye taşırken içerdiği A&E vitaminleri ile besleyici bakımınızı üstlenip yumuşacık ve pürüzsüz bir bakım sunuyor .

Ambalajındaki minik sevimli arı ile dilediğiniz kadar ürünü çıkarabilir ve geri itebilirsiniz . Pratik ve tatlı bir tasarımı var . Sadece kokusu herkese hitap etmeyebilir biraz ağır ve tatlı . Ben sevdiğim için sorun yaşamıyorum . Hafif pütürlü ve yoğun yapısı sebebiyle rujların altına kullanım için çok uygun değil dağıtma yaşatıyor .

Acil durum söz konusu olduğunda dudaklarınızı çabucak yumuşacık gösteriyor . Sürüldüğünde verdiği his ve güneşten koruma faktörüne iyi içerik de eklenince en alınası dudak bakımlarından kesinlikle . Görseldekine göre birazcık daha sade artık ambalajı ama Gratis raflarında kolayca tanıyacağınıza eminim . İndirimsiz fiyatı 12TL

Sevgilerimle ^^

5 yorum :

  1. hiç almadım bunu o kadar gördüğüm halde bir sonraki indirime bir şans vereyim bari hazır kış da geliyor ..

    YanıtlaSil
  2. Kokusunu çok merak ettim şimdi :) Ev balmdan geçilmiyor. Balm dosyası benim için uzuun bir süre kapalı :(

    YanıtlaSil
  3. Hem de hayvan dostu bir marka ❤ mutlaka denenmeli :)

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥