Salı

Eklips Fan Fırçası

|
Hoola !

Bazen alışveriş listemize amaçsızca terfi edenler vardır ya ... İşte o klübe üye olanlardan biri konuk bugün bloga Kermyler ^^ Ecotools makyaj fırçalarına benzerlikleri ile Gratis raflarında bize göz kırpan ve fiyat performans grafiğinde göz dolduran uygun fiyatlı alternatif olarak kozmetik sever bünyelere hitap eden Eklips makyaj fırçalarının imajına pek de riayet etmeyen Eklips fan fırçası detaylarını arşive not düşelim olmazsa , der yazarınız ...

Aydınlatıcı uygularken daha minimal bir bitiş yakalamak adına incelemeden sepete attığım uygun fiyatlı (4TL) bu fırçanın kılları çok seyrek olduğu için hakkını veremiyor olsa gerek ! Kılları defalarca yıkamama rağmen dökülme ya da form bozukluğu yaşatmadı . Bu haliyle en üstün performans verebildiği alan ; far kalıntılarını süpürmek ve ince bir aydınlatıcı uygulamak uygulaması pratik olmasa bile .

Çok zorlarsam sanırım ince kontür hatları çizmek isterseniz ya da varla yok arası bir allık uygulaması en olmadı maskelerinizi yüzünüze sürebilmek için yardımcı niyetine düşünebilirsiniz ama hafifliği ile yine eğreti kalacaktır benden demesi ^^ Biz anlaşamadık , seven var mı aranızda ?
Sevgilerimle ...

4 yorum :

 1. çok sık kullanmıyorum ama fena bir fırça değil elmacık kemiğime ve dudak üstüme güzel uygulama yapıyor...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben beceremedim ya da tam istediğim görüntü fan fırça ile değil ama bu o kadar hafif ki olmuyoruz :((

   Sil
 2. Şu fan fırçaları hiç kullanamıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de adaşım en azından hayal ettiğim gibi anlaşamadım daha iyisini bulmam gerek ^^

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥