Perşembe

İda Kew Sıkılaştırıcı Yüz Jeli

|

HOOLA !

Takvimler Sonbahar alarmı verirken , Ekim aynın ilk gününde ; yazarınız inatla taze ve yaz tadında başlangıçlardan yana ! Bu tanıma yakışacak bir bakım günlüğünden kalan etkilerin detaylarında buluşabiliriz o zaman . "Önemli olan içeriktir " prensibi ile hayatımıza giren İda Kew ürünleri özel bir ürünle göz kırpıyor ve keşfettiğim için çok mutluyum . Geriye arşivimize dahil etmek kalıyor sadece .
İda Kew sıkılaştırıcı yüz jeli üzerine detaylara geçmeden önce karma ve hassas bir cilde sahip olan yazarınızın elbette ki en büyük dostu Benefit Porefesional ama o günlük kozmetik bir çözüm maalesef .  Gözenekleri hafifletmeye odaklı ürünler seçmeye özen göstersem de her zaman kontrol altına alamıyorum bu anlamda iyi içeriği ile keyifli bir çözüm sunan bu jelin formülünde neler varmış , derseniz ...

Etkilerini ambalaj bitene dek sabırla gözlemlediğim bu jelin içeriğinde ; Servi , ardıç , papatya , aloevera ve hamamelis mevcut ^^ 

Hamamelis bitkisi cilt sorunlarına şifa sunan en eski bitkilerden olduğu için bir çok sorunu (anti-oksidan&anti-iiflamasyon vs) çözmek için tek başına zaten güçlü bir kalkan oluşturuyor . Papatya ile cildi yatıştırırken servi ve ardıç ile sıkılaştırıp aloevera etkisi sayesinde yağlandırmadan yoğun nemlendirme sağlıyor .
Elbette ki %100 doğal olup , paraben , yapay boya , parfüm ,mineral yağ ve sentetik koruyucu içermiyor aksine koyu renk cam ambalajlar ile aktif maddeleri koruma altına alıyor .Yoğun okaliptüs tadında olan kokusu ilk etapta keskin olsa da gözleri rahatsız etmiyor ve uzun sürecin sonunda bile cildi irrite etmemesi ise artı bir avantaj .

İlk bakışta çok yoğun gözükse de cildinizde verdiği his bir o kadar hafif ve nemlendirme hissinde su bazlı bir hafiflik veriyor . Ciltte geriye sağlıklı ve diri parlaklık bırakıyor ardında . Bu demek değil ki ; karma ve yağlı ciltler bundan korkmalı aksine istediğiniz görüntü diyebilirim . Ürün ambalajı ise en sevdiğim kullanım şekli olan pratik pompalı bir şişede .
Eğer vakit ile yarışmıyorsanız güzel bir makyaj bazı olarak da nitelendirebilirim unutmadan .Cilde tamamen oturması biraz zaman alıyor ve ilk etapta aloevera etkisinden olsa gerek hafif bir yapışkanlık hissi ön planda olmakla birlikte 15 dakika sonra kayboluyor ki bu detaya göre tercih edin makyaj öncesi , der yazarınız . 
Etkilerine gelirsek ... Cilde daha diri ve sıkı bir ton verdiği kanısındayım . Nemlendirmesi ekstra başka bir şeye ihtiyaç bırakmayacak kadar başarılı . Elbetteki gözenekleri minicik hale getirmiyor ama ten ürünleri sürmediğim kocaman açılmış gözenekleri geri plana ittiği kesin . Tam boyunu kesinlikle alabilirim . Meraklıları , İda.kew sitesinden 78TL'ye edinebilirsiniz . Arada indirim ya da kampanya olsa bence çok daha sık uğranabilir . Ne dersiniz ? 
Sevgilerimle ^^
4 yorum :

 1. nemlendirici krem kullanmıştım en iyi kremlerden biriydi bence..

  YanıtlaSil
 2. Merak ettiğim ürünlerden biriydi teşekkürler deneyeceğim en kısa zamanda.

  YanıtlaSil
 3. ay ben bunu aldım ama hala açmadım şimdi heyecan yaptım

  YanıtlaSil
 4. Bu markanın ürünlerini bende merak ediyorum. Dediğin gibi arada indirim ya da kampanya olursa tadından yenmez :)

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥