Salı

Maybeline Dream Lumi Touch Highlighting Concealer |

|
Hoola !
Kullanım sıklığınız önemli değil ama söz konusu göz altları olunca hepimizin bir kurtarıcısı mutlaka çekmecede çoktan yerini almış olduğu gerçeği , su götürmez olsa gerek ^^

Bilir kişi tadında ilerleyen bir kozmetik sever bir bünye iseniz ; kesinlikle bu konuda bir çok macera yaşamış olmanız kuvvetle muhtemel . Bu maceralardan geriye kalanlarsa , bir çekmece dolusu corrector ya da concealer yığını elbette ... ( Bkz . "Kişi kendinden bilir işi "  ) Size en uygun olanı bulabilme yolculuğunda maalesef ki kesin ve net bir rota vermek mümkün olmasa da kendi yöntemimi okumanızda var zira ortak paydada kesişebiliriz bazılarınızla .
Göz altlarımda yoğun bir morluk olmasa da koyu halkalar ister istemez beyaz tenin verdiği etki ile daha bir ön planda oluyor . Bu nedenle uyku , stres ve iş süresi ortalamasında yoğunluğu değişen bu görüntüyü dönem dönem önce daha koyu bir corrector ile kapatıp ardından ten rengime yakın açık bir concealer ile aydınlatarak taze ve aydınlık bir görünüm yakalıyorum , uykusuz bile olsam günü kurtarıyorum böylece ^^ Bazen de sadece concealer uygulaması tek başına yeterli olabiliyor ama .

Örtücülük ihtiyacınız ne oranda olursa olsun aydınlatıcı tipte bir concealer kesinlikle ifadenizi değiştirmek için makyaj ritüelinin kurtarıcı nitelikteki joker parçalarından . Ysl touche eclat radiant boost ile aynı prensipte odağında çalışan Maybelilne dream lumi touch , her ne kadar ülkemizden çekilmeye başlasa da hala bulabileceğiniz parfümeri raflarında görüldüğünde sepete atmaya değer uygun fiyatlı aydınlatıcı kapatıcı kategorisinde güzel bir seçenek olduğundan , detaylarını arşive not düşmekte fayda var .
Kalem formunda olup fırçalı ucu ile uygulama sunan 1,5 ml lik gramajı ile pek uzun soluklu bir deneyim yaşatmıyor . Fırçasının dağıtmak için de uygun olmadığını ayrıca not düşmekte fayda var , jelimsi kalın formüllü ürünü istenilen bölgeye tatbik ederken nazikçe konumlandırmaya yarıyor yalnızca .

Kapatıcılık arayanlar için tek başına yeterli değil fakat daha koyu bir kapatıcı ile nötrleyip üzerini maybeline ile aydınlattığınızda canlı ve aydınlık bir bitiş yakalayabiliyorsunuz . Sarımsı renkte olması az kapatıcılığa ihtiyacı olanlar için oldukça ideal . Bendeki rengi 02 . Kontür işleminde burun üstü , dudak kenarları ve burun kenarları için yeterli kapatıcılıkta olup çabuk kuruyabilen yapısı ile pudra ile tekrar rötüşe ihtiyaç bırakmasa da 4 saati geçmeyen kalıcılığı ile yine de bu ihtiyacı zorunlu kılıyor çizgilere dolma ihtimalini de mümkün kılabiliyorsunuz böylece .

Maybeline Dream Lumi Touch Highlighting Concealer , olmazsa olmaz değil ama bu konuda biraz daha bütçe ayırabilirim derseniz kesinlikle listenin başını Ysl , daha uygun alternatifi ise Catrice (yazısı için bir tık ) olarak tanımlayabilirim . Şöyle bir toparlamak gerekirse orta ayar bir ürün diyebilirim . Aydınlatıcı olarak sevdiğim fakat kapatıcı olarak önemsemediğim bir ayarda ^^

Sizin favorilerinizi de not düşerseniz pek hoş olur , der yazarınız ...
Sevgilerimle ...


1 yorum :

  1. benim de denenecek listemde bulabilirsem catrice ve loreal lumi magic var

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥