Cumartesi

Real Techniques Setting Brush

|

HOOLA !

Yazarınızın makyaj fırçalarına olan daimi sevgisini ezber derecesinde etüt ettiğinize göre ; arşive bir fazlasını daha eklemekte sakınca yok hatta en bi sevdiklerimden desem yeridir Real Techniques Setting Brush fakat geç bahsi açıldı burada o ayrı .

Genel olarak stoklarda her daim yakalaması mümkün olmayan Real Techniques setting fırça üzerine dedikoduya geçmeden Kozmela'da indirimli bulabileceğinizi hatırlatmak isterim ve Gratis , Watsons raflarında olmadığını hatırlayınca iyi fikir 

. Minik ama işlevi büyük bu fırça , seyrek kıllara sahip bu sayede çabuk kuruyor ve ürünü yutmuyor . Uca doğru sivrilip konikleşen formu ile yüz hatlarına maksimum uyum sağlıyor . İlk bakışta sıradan bir sabitleme fırçası olarak lanse edilse de biraz da ihtiyaçlarınızın ışığında imge gücünüzle kesinlikle onu en joker yardımcınız haline getirebilirsiniz benim gibi . Fırça kullanımıma şöyle bir uzaktan bakınca boyutu bu tarza yakın fırçalarla daha iyi iş çıkarıyorum ki ondan daha çok seviyorum sanırım ... Markanın kesinlikle almanız gereken fırçalarından üç tane saysam kesinlikle biri bu olurdu . Pek bu denli sevdiğim fırçanın ne işlere yaradığını merak edenlere şöyle bir mini liste sunabilirim :

* Aydınlatıcı uygulamak için doğru adres ! Elmacık kemiklerinize uyumu ile istediğiniz kararda uygulayabilirsiniz . Toz ürünlerin yanı sıra likit ürünlere de uyumu harika ! Kaş altı dudak üstüne aydınlatıcı uygularken de gayet uyumlu olup istediğim ışıltıyı oldukça doğal bir bitişle sabitliyor ki fan fırçalara göre daha kullanışlı benim için bu kategoride .

* Özellikle kontür uygulamak için boyutu çok ideal . Karıştırma konusundaki yeteneği ile istenmeyen hataları minimize edebilirsiniz . Ben , elmacık kemiklerini ve zaman zaman yüz ovalini belirginleştirmek için kullanıyorum .

* Karıştırıcı fırçaların büyük bedeni diyebileceğim setting brush , göz kapağınızı tek hamlede nötrlemek için baz renkleri pratik bir şekilde uygulayabilir ya da yoğun uygulanmış farlarınızı yumuşatabilir bir kaç küçük hareketle .

* Göz altlarına kapatıcı uygularken tercih edenler var fakat ben bu şekilde kullanmıyorum .

* T bölgemi ya da göz altlarımı pudra ile sabitlemek istediğimde direk elimin altında aradığım ilk fırça bu konuda . Eh daha ne olsun ^^

İçinizde benim gibi çok sevenleri var mı ?
Sevgilerimle 


6 yorum :

 1. Bu fırçayı bana aldıracaksınız sonunda ^^

  YanıtlaSil
 2. Gözüm bi bu fırçada kaldı bir de expert face brush .:)

  YanıtlaSil
 3. En alınması gereken ikili diyebilirim ^^

  YanıtlaSil
 4. Ben sadece göz altımı nötrlemek için kullanıyordum, yazıdan bayağı işlev öğrendim :)
  Bloğuma göz atabilirmisin :)
  http://aslinnda.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 5. Yaa ben bunu yeni gördüm ama! Tam aradığım fırça aslında kontör yapmak için. Ama bold metals serisine kaptırdım kendimi :(

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥