Pazar

W7 Brow Twister Hazel Blonde Kaş Kalemi

|
Hoola !
Yazarınız uzun seyahatine son verirken evine dönmeden önce çoğumuzun ilgisi olduğunu düşündüğüm kaş doldurma tekniklerine pratik bir soluk getiren ; W7 brow twister kaş kalemi için arşivimize detayları ekliyor bugün bloga .

Ülkemize gelmesini dilediğim markalar listesinde bulunan W7 cosmetics , high end ürünlerin popüler ürünlerine dair muadiller çıkaran bir skalaya sahip çoğunlukla fakat kendine has ürünleri de oldukça benzersiz ve uygun fiyatına rağmen performansları alışkanlık yaratan türden ^^ Yurt dışı alışverişlerimde listemde hep olan bir ürünüyle başlayalım istedim .Kaş doldurmayı son yıllarda oldukça alışkanlık haline getirdiğimden bu kategoride hatırı sayılır sayıda ürün denedikten sonra kaş kalemi olarak son karar kıldığım ; brow twister asansörlü mekanizması ve en önemlisi kalem ucu formunun kesim şekli ile uygulamayı bir acemiye bile profesyonel bitiş bırakacak kadar kolay kılıyor .

 Kremsi yapısı ve yumuşacık rengi ile seride toplam üç farklı renk mevcut . Kaşlarım daha açık renk iken  kullandığım görselde gördüğünüz ; hazel blonde ile kumral saçlarım ile güzel bir kontrast yakaladı ve aynı uyumu açık tonların da yakalayacağı kesin . Sürümü ve dağılımı oldukça kolay olan bu kalemin şu anda brown rengini kullanıyorum . O sebeple onu da not düşünce bir uygulama direk kaşlarda gösteririz ^^
Kalıcılığı , hava şartlarına uygun akma yapmaması ile gönlümü daimi olarak kazandı .Tek eksisi olarak söyleyebileceğim klasik kalemlere göre daha çabuk bitişi olur herhalde .Yaklaşık 3€ civarı olması gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam . Türkiye'ye gönderim yapan siteler de mevcut markanın satıldığı . Gördüğünüz yerde affetmeyiniz Kermitler !
Sevgilerimle ^^

8 yorum :

 1. W7 ürünleri fiyat/performans açısından cidden iyi. Benefit in çoğu ürününe muadili var. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet , değil mi . Ben çok sevdim bu markayı

   Sil
 2. Fiyat olarak da uygunmuş gerçekten :) Ama asansörlü ürünler genelde çok yumuşak oluyor ve çabuk bitiyor :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kaş boyarken iyi oluyor yumuş olması şekli itibariyle daha kolay kontrol ediliyorda keşke çabuk bitmese be :(

   Sil
 3. W7 ürünlerini merak ediyorum ben de canım. Aklımda olsun benim de bu kalem :)

  YanıtlaSil
 4. Merhaba! Xtras sitesinden yaptığınız alışverişleriniz kaç iş gününde geliyor acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lokasyona bağlı olabilir ama benim şansıma hep 15 günde geldi ^^

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥