Cuma

Watsons superdrug kuru şampuan |

|
Hoolaa !

Yazarınız ufak bir bilgisayar temizliği yaparken not düşmek üzere arşivlenip , gözden kaçırdığı fotoğraflarını derlerken onlardan birini de arşive dahil etmek için soluğu blogda aldı . Hazır saç kategorisine ağırlık vermişken  bugün kuru şampuanlardan dem vuralım , ne dersiniz ? 

Saçlar için son yıllarda en inovatik gelişme diyebilirim , kuru şampuan hakkındaki fikrimi sorarsanız . İş koşturmacasında , vakitsizlikte ya da dış etkenlerde saçlara sinen ; istenmeyen kokulardan kurtulmak için duştan yeni çıkmış hissini yaşatıyor bünyeye . Bu konuda favorilerim Batiste & Got2b fakat rutin bir Watsons alışverişinde raflarda denemek için sunulan superdrug ready to rock kuru şampuanın meyveli kokusuna vurulunca sepete atmış bulundum ; farklı bir deneyim fena olmaz maksadı ile ...

Watsons superdrug kuru şampuan , her ne kadar ambalajı üzerinde %100 memnuniyet garantisi iddiasını taşısa da maalesef etkisi ile tam tersi istikamate sürüklüyor sonucu . Kuru şampuanın etki prensibini hepimiz biliyoruz : İki yıkama arası saçları canlı tutabilmek ve ekstra yağlanmayı absorbe ederek saç köklerine hacim sağlamak . Bu beklenti ışığında superdrug kuru şampuan ; maalesef bir işe yaramıyor . Mevcut yağlanmanın belki yarısını alabiliyor ve bunu tüm gün muhafaza edemiyor bile . Bunun yanı sıra ; saçlara yedirmek çok zor ve beyaz kalıntı bırakıyor . Hacim konusuna girmiyorum bile .

Kendisini saç parfümü niyetine sıkarak zorlama bir tavırla bitirdim nihayet ^^ Güzel kokusu dışında hiç bir özelliği olmayan vakit kaybı bir ürün . 

Sevgilerimle ^^

1 yorum :

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥