Çarşamba

Fraternikus Papatyalı El Kremi | Gratis

|

HOOLA !

Bazen beklenmedik en sade detaylar daha etkili ve kurtarıcı olmuyor mu sizce de ? Oldum olası yazarınızın mutlulukla yakından ilinitisi olduğunu düşündüğü huzur verici ve şifalı papatyaların , bir el kremine bu denli yakışacağını da hesaba hiç katmışlığı yoktu sanırım . El bakımı için gereken özenin sadece kış aylarında hakkını veriyorum dersem yeridir ki bu mevsim periyodunda hepimiz bu rutine daha bir özeniyoruz ister istemez arayışlar ve alternatifler arasında kaybolmak en olası ihtimallerden .

Bu kategoride hatırı sayılır bir deneyime sahip olunca ; hafif ama etkili kremleri sevdiğimi , ellerimde çabuk kaybolmasını istediğimi fark ettim ki ellerim kuru yapıya müsait olduğu için bu beklentimi karşılayacak el kremi gerçekten az şöyle keyifle kullanabileceğim türden ... Gratis Türkiye ailesinden aldığım neşeli bir paket sayesinde daha önce raflarda es geçtiğim Fraternikus Papatyalı El Kremi ile gönlümdeki tanıma uygun el bakımına ulaşmış oldum .
Papatyanın huzur verici kokusunu buram buram hissedebileceğiniz balsam kıvamındaki bu krem , oldukça hissedilir derece nem aşılıyor ellere su bazlı prensipte çalışan kremler gibi tıpkı . Bu neme tezat yapısının hafifliği ve sürüm sonrası elleri anında pürüzsüzleştirip güzel kokusunu muhafaza edebilmesi ile gönlümü çaldı . İyi içeriğe sahip olması ile tekrar tercih etme sebebim olacak . Uygun fiyat aralığında ve iyi performanslı bir arayıştaysanız kesinlikle düşünmeden sepetinize dahil etmelisiniz . Aşırı kuru eller hariç mevsimin hakkını vereceğine eminim .
Sevgilerimle ^^2 yorum :

  1. bu parkanın özellikle ayak ve bacak losyonlarını çok seviyorum buna da bakacağım canım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Onları denemedim ama senin gibi seveni epey var sanırım ilk fırsatta aklımda teşekkür ederim ^^

      Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥