Cuma

Relips Dudak Dolgunlaştıcı

|

HOOLA !

Kusursuz ve dolgun dudakların cinsiyeti yok ! Arzu nesnesi algısı yaratan bu görüntüye sahip olmak için hepimizin farklı çabalar gösterdiği inkar edilemez bir gerçek ... Bu çabalara yeni bir soluk getiren dudak dolgunlaştırıcı aparatlar ise ; estetik müdahaleler olmadan doğal çözüm süreci yaratmak isteyenler için eğlenceli ama bir o kadar dikkat edilmesi gereken bir yöntem ^^Relips çılgınlığı dünyada bir çok kullanıcının diline pelesenk olmuş ve hatta ki güzellik düşkünlerinin dudaklarını süslemekle meşgul  . Her ne kadar hatırı sayılır dolgunlukta dudaklarım olsa da merakımın önüne geçemediğimi itiraf etmeliyim Relips kullananlar kulübünün deneyim günlüklerini izledikçe . Eğlenceli bazense ürkütücü bu deneyimler fazlaca davetkar bir hisse sürüklüyor dolgun dudaklara zaafı olanları değil mi ? ^^

Relips dudak dolgunlaştıcı ile bu zaafı biraz dindirebilmek mümkün . Markanın tercihlerinize yanıt niteliğinde oluşturduğu üçlü koleksiyon adını meyvelerden almış ve çok sevimli bir ambalaj ile size ulaşıyorlar .
 Ahududu serinin en boyut olarak en küçük üyesi . İnce ve küçük dudaklar için uygun formu ile dudakların sınırlarını tam olarak yakalayıp dolgun bir görünüm sunuyor . Yatay ya da dikey kullanarak bölgesel farkları giderebilirsiniz .
Kiraz , geniş dudak yapısına en iyi sonucu veren aparat olarak tanımlanmış . İnce ve orta kalıntıktaki dudaklara bütünsel bir boyut kazandırıyor ve orta bölümü dolgunlaştırarak daha boyutlu ve gerçekci bir bitişi mümkün kılıyor . Yatay&dikey olarak kullanmak yine mümkün .
Serinin en tombik üyesi olan Çilek ; daha çok kalın dudaklara uygun formu itibariyle tam kavrama yaparak bütünsel bir dolgunluk yakalamayı mümkün kılıyor ki benim favorim olan da bu zaten ^^Diğer relips kardeşleri ile şekillendirdikten sonra son bütünsel bir dokunuşu yine onunla yapabilirsiniz . 

Sevimli görüntülerinin hipnotik etkisine takılmadan onlara temkinli yaklaşmanız gerekli ! Öncesinde nemlendirdiğiniz dudaklarınızı aparatlara yerleştirerek nazikçe ve yavaş bir şekilde aparatı vakumlamalı ve 15 saniye maksimum tutmalı ardından istediğiniz görünüme kavuşana dek yine 15 saniyelik setler halinde tekrar etmelisiniz . Su ve sabunla yıkayarak muhafaza edebilirsiniz sonrasında .

Etkisini maksimum bir iki saat sürdürebildiği "Sindirella efekt" tadındaki limitli keyfini sürmek yine de oldukça eğlenceli talimatlara sadık kalınıp kendinize zarar verilmediği ve sık kullanılmadığı sürece . Dudak çerçevesinden taşan over lip lining uygulamasına muhtaç kalıp itici bir görünüm yakalamaktansa daha doğal görünen kimyasallardan daha masum bir yöntem . Fiyat olarak normal şartlarda her bir aparat 49.90TL olup şu ara indirim ile 29.90TL ye edinmeniz mümkün kendi çevrimiçi sitesinden(tık).

Siz bu yöntem hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Sevgilerimle ^^


13 yorum :

 1. Yanıtlar
  1. Eğlenceli bişi ama geçen dudakları kaptırdım çok acıdı :(

   Sil
 2. E hani nerede önce-sonra fotoğrafı? :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu aparata dudaklarımı büzüp sevimsiz bir poz vermek istemedim Özlemcim :( nette yeterince örneği var zaten :D

   Sil
 3. Bloğun çok güzel ve başarılı. Bende bloğuma beklerim.
  www.beautyblognote.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Yaa ben günlük hayatta barışamadım bu aparatlarla ^,^ Ama bakmalık ve sevmelik çok hoşlar!

  YanıtlaSil
 5. Yaa ben günlük hayatta barışamadım bu aparatlarla ^,^ Ama bakmalık ve sevmelik çok hoşlar!

  YanıtlaSil
 6. Di mi ^^ Hiç kullanışlı uzun soluk değiller adaş bağlayıcı bi yanı yok haklısın :*

  YanıtlaSil
 7. yazılarınız çok güzel fakat imleç çıkan bu sacma efekti nasıl kaldırabilirim. teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hihih çok tatlısınız teşekkür ederim siz kaldıramıyorsunuz maalesef sitede var kısa zamanda tasarımı yenilicem o zaman kaldırmış olurum sanırım eleştirinize teşekkürler , sevgiler ^^

   Sil
 8. Bişey sorucam lütfen cevaplayın bunu yapınca ilerde dudaklar daha kalın oluyo mu kendiliğinden

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥