Çarşamba

Schwarzkopf Got2b Rockin'it Kuru Şampuan |

|

HOOLA


Günün yorgunluğunu su ile sıfırlama duygusunun yerini hiç bir şey tutamaz olsa gerek , ardından kahve keyfi ile süsleyince özellikle ! Tam bu zaman diliminin içerisinde size seslenen yazarınız , duş keyfi yapamadığınız zamanların en kurtarıcı parçası olan kuru şampuanlardan dem vurmanın vaktidir , der ^^
schwarzkopf Got2b Rockin'it Kuru Şampuan

Kuru şampuan macerama Schwarzkopf Got2b Rockin'it Kuru Şampuan ile adım attım . İster yağlı görüntüyü absorbe edin ister saçlarınızın yiten hacmini geri çağırın hangi maksatla kullanırsanız kullanın günün kahramanı olacak türden . Fakat kullanım sıklığını abartırsanız saç mantarına zemin hazırlamış olacağını ve gözenekleri tıkayarak içindeki kimyasallar ile saçlarınızın nem balansını bozacağınızın altını çizmekte fayda var kuru şampuanınızın markası ne olursa olsun !

Schwarzkopf Got2b  Kuru Şampuan , neşeli bir tasarıma sahip ve uzun süreli kullanımı mümkün kılıyor . Her ne kadar tanımına baksak da taze olmayan ve sevemediğim limonumsu bir kokuya sahip ama saçlarda kalıcı olmaması sebebiyle problem yaratmıyor benim açımdan . 


Eğer yağlı saç tipine sahip değilseniz onunla çok iyi anlaşabileceğiniz kanısındayım . Püskürtme mesafesini iyi ayarlayıp fazla bekletmeden saç diplerinize ufak bir friksiyon yardımı ile beyaz tabakayı yok edip fırçalama işleminden sonra temiz ve nispeten hacimli görüntüyü yaratmanız mümkün oluyor . Çok yüksek performansa sahip olmadığı için iyi istenilen sonucu ancak normal ve kuru tipte saçlara sunabiliyor .
Kuru Şampuan


Alkol denat içermesi sebebiyle kullanım sıklığınızı minimum tutmanızı tavsiye ederim saçlarınızda kuruma problemine maruz kalmamanız için . Kullanıcıların bazı yorumlarında saç diplerinde tortu bıraktığının altı çizilmiş fakat bence bu iyi yedirememek ve mesafeyi ayarlayamamaktan kaynaklı çünkü ben bu problemi hiç yaşamadım . Saçlarımı yıkayamadığım zaman yağlanmaya meyili varsa ve hacimi düşmüşse benim için başarılı bir performans sağladı her daim .

14₺ ye edinmiştim hatta bu ay Gratis raflarında yarı fiyatına rastlamışlığım var . Bu kategoride son favorim Batiste olduğu için kendisi ile bir daha yollarım kesişmeyecek ama performansı ile pişman etmediğini söyleyebilirim rahatlıkla .

Sizin bu kategoride önerileriniz var mı ?
Sevgilerimle ^^

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥