Pazar

Chloe Signature EDP Yorumlarım |

|

HOOLA !

Bugün , Mısır'ın gizemli ve büyülü atmosferinin tozuna bulanarak tabu niteliğindeki sınırları (ayrı bir post ayırmaya değecek türden) türlü maceralarla aşıp evrensel bir simge yaratmış modacının kalbinden çıkan ve onu sevmeyecek kadını , gerçek bir dişi saymayacağım Chole'nin etki bırakan silajı yüksek ve farklı koku dünyasını biraz birlikte kurcalayalım istedim hep birlikte ... Çoğumuzun Chole by chole olarak bildiği ama asıl adıyla : Chole signature parfüme dair detayları arşive aktarırken ...
Mistik şehrin renklerini kalbinde taşıyan moda devi Chloe , tabulara kafa tutup , cesareti prensip alarak günümüze dek genç kalarak yürümeyi başarmış bir marka ve bu tavrını parfüm dünyasında özellikle perçinlemiş . Sahiden kadınsı mı yoksa lolita tadında bir tavra mı bürünseniz diye ikilemde bırakıyor sizi bu genç esinti ama hepimiz gençlik adımlarını atmış olduğumuz için ayak uydurması zor olmayan ve cesaret veren hisler aşılayan türden kokularla bezenmiş bir dünya penceresi aslında , o .
70 akımlarının ağır havasına anarşik bir baş kaldırı ile önce kıyafetteki ağırlıklardan kadınları sıyıran dünya devi , çok çok çiçeksi bir tavırla ağır kokulara meydan okuyarak özgürlükçü kadınları değişime anında kilitlemiş izlere bakarsak .

Detaylara geçmeden önce ; Huzur veren , sakin ve temiz çiçek baskın bir tını arayanlardansanız doğru yazıdasınız diyebilirim . Zamansız notalarla avantaj sağlayan , feminen detaylardan ödün vermeyen minimal şık tasarımları ile Chole imzası taşıyan kokuların sevilmediği bir dünya olmasa gerek , diye düşündürüyor insana onunla tanıştığınızda .

Chole signature içeriği üzerine bahsetmek gerekirse ...
Üst nota açılışı ; şakayık , gül ve liçi ile tüm duyularınızı ısıtıyor ki yazarınız gibi gül kokusunu kozmetikte antipatik bulan bir dişiye bile bu açılış kendini sevdirdiyse artık ne denir bilinmez ... Orta notalarda çiçeksi zenginliğe teslim oluyorsunuz , inci , manolya , kadife çiçeği ve gül aromasının ikinci katta tekrar kendi hatırlatması ile floral parti hakimiyetini kuruyor . Kapanışı sedir ağacı , misk ve bal ile yapıp tatlı ve huzurlu hislere doğu dalışa geçiyorsunuz ^^

Zamansız bir koku olan signature , her mevsim tercih edilebilir . Floral aileden gelmesine rağmen kalıcılığı tatmin edici denebilir fakat tekrarlama istemesi kaçınılmaz gün sonuna doğru ... Gidin mutlaka alın diyebileceğim bir koku değil fakat çiçeksi parfümler familyasından hoşlananlar için son derece asil , temiz ve kişiliği olan bir koku altını çizmek gerekirse ... İŞ hayatı için çok ideal ağır başlı bir koku , etki bırakan fakat yormayan türden ... Gül baskınlığı ön planda fakat oldukça taze bir duruş bu , çekince yaratmasın aklınızda .

İmzam olabilecek nitelikte bir koku değildi benim için fakat kullanması keyif veren  notaları ile güzel bir deneyim şansı yaratan bir tecrübeden öte olmadı benim için . Yeterince iddia taşımadığından gündelik bir kalıbın ötesine gidemedi benim dünyamda bu koku . "One Night Stand " havasında , güzeldi ama tekrarı gelmese de olur diye ahlaksız bir cümle ile savurdum gitti kendisini ^^

30 ml , 50 ml & 100 ml seçenekleriyle 200-300 TL aralığında bulabilirsiniz . Ülkemizde fiyatı yurt dışına kıyasla daha yüksek olduğundan "Duty free" ya da yurt dışından kanallarına ulaşma imkanınız varsa oralardan edinmenizi tavsiye ederim .
Sevgilerimle ^^

7 yorum :

 1. Parfümleri öyle bir anlatıyorsun ki adeta kokuau burnuma geliyor ^,^

  YanıtlaSil
 2. Parfümleri öyle bir anlatıyorsun ki adeta kokuau burnuma geliyor ^,^

  YanıtlaSil
 3. liçi ve manolya ikilisi olan bu parfümün başka firma tarafından üretilenini kullanmıştım. Çok beğenmiştim <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hangi marka merak ettim dah uygunsa denerim ^^

   Sil
 4. Temizlik ve çiçek kokusu varsa ben varım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay özlemişim seni ^^ Huzur veriyor bu tarz notalar ama bende istediğim kadar kalıcı olmuyor :(

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥