Cuma

Hamilton Hassas Cilt Losyonu SPF 50 | ( Sensitive Lotion )

|

HOOLA !

Güneşi keyifle kucakladığımız şu günlerde , yakıcı yüzünün etkilerine henüz terfi etmemişken ; güneş koruyucu krem arşivimize ivme kazandırmaya devam etmekte fayda var . Öyle ki : " En iyi güneş kremi hangisi " sorusuna bir süre sonra net bir seçenek bulabilirsiniz kendi beklentiniz doğrultusunda , deneyim günlüklerim çoğaldıkça arşivde . Bugün detaylarını not düşeceğimiz marka Hamilton ...

" Güneşin başkenti " Avusturalya'dan ülkemiz pazarına dahil olan Hamilton güneş kremleri bu işin en iyilerinden ; hem içerik hem koruma bazında çünkü belirttiğim lakap maalesef cilt kanserindeki birinci sıralamadan dolayı kaynaklanıyor . Ayrıca ; ülkemizdeki  bu oranın son otuz yılda yüzde iki yüzün üzerine doğru sürekli yükselen bir grafikte seyretmekte olduğunun da altını çizmekte fayda var ...  Marka bu sebepten dolayı belirlenen SPF kriterleri doğrultusunda formülize edildiği için oldukça güvenilir; bu işin "ilk"lerinden olmanın da verdiği etki ışığında .
Uzun zamandır denemek istediğim fakat elimdeki stokları eritemediğimden dolayı almayı sürekli ertelediğim ; Hamilton sensitive lotion spf 50 , sıkı bir Lilakutu müşterisi olan kız kardeşimin Lilakutusundan birini ele geçirmemle birlikte spontane bir şekilde benim oldu ^^
 (bkz. hacılamak)   
Normalden karmaya giden hassas cilt tiplerine uygun olan ve yüksek spekrumlu bir korumayı sağlayan Hamilton hassas cilt losyonu , formül yapısından dolayı vücutta da kullanımı mümkün kılıyor . Beni en çok şaşırtan yanı ise ; bir çay kaşığı miktarının tüm yüzü korumaya yetiyor olması üstelik 4 saat suya dayanıklı birde ama o kısmını etüt etmişliğim yok henüz .

Losyon yapısı sayesinde cilt ile anında bütünleşip yağlı bir his ya da beyaz bir maske etkisinden uzak bir etkide . Akne oluşumu ya da gözenek tıkanması gibi istenmeyen cilt problemlerine yol açmıyor makyaj altına oldukça uyumlu .   Bugüne dek kullandıklarımın arasında en iyisi diyebilirim fakat bir kaç favorim daha var ona yakın etkide olan güneşin en yoğun olduğu saatlere bile bronzlaşma etkisi bile olmaması zaten yüksek koruma etkisinin kanıtı oldu bu sebeple favorilerime birinci sıradan girmiş bulundu . 


Hamilton işaretlerinin anlamları
Minimum kullanım miktarı ile maksimum koruma sağlayan çok yönlü koruyucu bu losyonu gönlünüz rahatça alabilirsiniz . Her kuruşunu hak edip vaatlerini yerine getiren bir güneş koruması . 

115 

Sevgilerimle ^^

6 yorum :

 1. Blog tasarım ve resimlerinizin kalitelerine bayılıyorum!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim mutlu ettiniz yorumunuzla ♡

   Sil
 2. Salonlarda, epilasyon merkezlerinde çok önerilen bir marka, benim de aklımda Edacım, deneyemedim henüz. Ambalajına da bayıldım, renkli renkli :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet hatta çok yıllarca önce bir güzellik salonunda çok övüldüğü için almamıştım hata etmişim :D

   Sil
 3. Cyrene ile bu urun arasindayim. Sen ne dersin Edacim?:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğer yüzün çok terliyorsa bunu öneririm kullanım miktarı açısından bir çay kaşığı tüm yüzü korumaya yettiği hesaba katılınca yaz ve kışı bir arada götürür ^^

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥