Çarşamba

Aşkta Otoriterinin Adresi Oğlak Burcu Erkeği

|
‘’Burçlar âleminin ağır abisi’’.
Oğlak burcu erkeği amiyane tabirle bu şekilde nam salmıştır burçlar dünyasında. Oğlak burcu erkeği, genelde sessiz ve içe kapanık olduğu için soğuk olarak adlandırılır. İstemedikleri bir alana zorla sokulmak istedikleri zaman inatçı doğaları daha çok ortaya çıkar ve bu özelliklerini daha da sert yansıtmalarına sebep olur. Oğlak burcu erkeği doğası gereği sakin görünümlüdür ancak parlama noktasına geldiğinde onu kimse durduramaz. Bir kere ipler koptu mu tekrar bir araya gelmesi çok zordur ancak bu ana, ateş burçlarının aksine, çok çabuk ulaşmaz.
Oğlak burcu erkeğinin aşk hayatına gelirsek, ondan beklendiği gibi mantıklı davranmaya çalışır, bu nedenle romantik olması/buna alışması biraz zaman alır. Kuralcı oldukları için de ancak kendilerini güvende hissettikleri zaman rahatlarlar. Evlilik onlar için sonsuza kadar sürmesi gerektiği için bu karara giderken yine duyguları yerine mantıklarını dinleyecektir. Para yönetimi konusunda tam bir profesyonel olan oğlaklar, evlilik hayatında da bu rolü kolayca ve memnuniyetle üstlenirler. Aileyi de bir şirketi ya da orduyu yönetir gibi yönetmek hoşlarına gider. Oğlak burçları ayakları yere basan ilişkileri sevdikleri için yine onlarla benzerlik taşıyan toprak burçlarından hoşlanırlar. Oğlak burcu erkeği, olgun bir yapıya sahip olduğu için kendinden yaşça daha büyük kadınlardan etkilenmesi doğaldır. İlişkide tutkudan çok istikrar arar. İdeallerinde bir kadın yaratmıştır. Bu kadın, hem onu temsil edecek kadar masum, hem de seksapele sahip olmalıdır. Oğlak erkeği sahiplenmeyi sever ve bu nedenle kıskançtır. Ancak sizi bir koruyucu melek gibi de sarıp sarmalar.

22 Aralık - 20 Ocak arasında doğan bu kış erkekleri, doğaları gereği sıkıcı gibi görünseler de aslında sevdiklerine çok değer verdikleri için mükemmel birer eş/sevgili olurlar. Ayrıca dışarıdan soğuk gelen oğlak erkeği size ısındıkça içindeki esprili, nüktedan erkeği de dışarı çıkaracaktır. Genel olarak zor âşık tanımlamasıyla nam salmış oğlak erkeklerine yeteri kadar sabır gösterip, onları destekler ve size güven duymasını sağlarsınız, yanınızda size tüm kalbini vermeye hazır bir erkek bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥