Çarşamba

Yves Rocher’nin Gözü Cildinizde

|
Cilt bakımının önemini artık sadece kadınlar değil, erkekler de kavramış durumda. Önemli olan cilt bakımınızı en doğru şekilde yapmak, onca farklı seçenek içerisinde doğru ürünlere yönelmek, belki de bir uzmandan yardım almak. Bu uzmanın her zaman bir doktor olması gerekmiyor. Bu alanda kendini kanıtlamış uzman bir marka da pekala bizi doğru ürünlere yönlendirebiliyor.
Cilt bakımı ürünlerini seçerken yüz ve cilt tipine uygun olanları tercih etmek gerekiyor. Cilt bakımının her aşamasında farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına göre farklı ürünler bulunuyor. Bütün cilt bakım markaları, ürünlerini yaşlara ve cilt tiplerine göre kategorilendiriyor. Ergen, genç, olgun, yaşlı cilt tiplerinin yanı sıra kuru, normal, yağlı-karma, akneli-siyah noktalı ve hassas cilt tipleri için farklı bakım ürünleri sunuyor.

Yves rocher hydra vegetal 24 saat derinlemesine nemlendiren krem

Bence burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, insan sağlığı, doğallık, kalite ve tecrübe konusunda güven veren markalara yönelmek. Bu konuda yaptığım araştırmalara dayanarak söyleyebilirim ki, Fransız markası Yves Rocher bitki dünyasında edindiği 50 yıllık tecrübe ve geniş bilgi birikimi ile güveni hak ediyor. Çünkü Yves Rocher kozmetik tarihinde doğadan ilham alan, doğaya saygı duyan ve aynı zamanda da etkin ürünler sunmayı başaran ilk marka olma özelliğini taşıyor.
Yves Rocher 20 spf kızarıklık karşıtı gündüz kremi
Yves Rocher Türkiye 
Yves Rocher’nin cilt bakım ürünlerine çok sayıdaki mağazasından ulaşılabileceği gibi internet sitesinden de ulaşmak mümkün. İnternet sitesine girdiğinizde çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunuzu görebiliyorsunuz. Gece-gündüz kremleri, göz çevresi kremleri, yaşlanma karşıtı ürünler, makyaj temizleyiciler, tonikler, maskeler, yüz peelingleri, BB kremler bu ürün yelpazesi içinde yerlerini almışlar. Cilt bakım ürünleri cilt tipine göre kategorilendirilmiş. Her ürünün kullanım şekli, faydası, etkisi, içeriği detaylı bir şekilde açıklanmış, fiyatları belirtilmiş. Cilt tiplerine göre uzman tedavi ve bakım serileri de hazırlanmış. Böylelikle kullanıcılara büyük kolaylık sağlanmış.

Sitede ayrıca cilt tipimizi belirlememiz için bir cilt bakım testine yer verilmiş. Testi çözenler arasından 50 kişiye cilt bakım programı hediye edilmiş, internet alışverişlerine özel hediyeler sunulmuş, sevdikleriniz için hediye önerileri ve kampanya bilgileri yer almış. Size sadece ürünlerinizi seçip siparişinizi vermek kalmış.

2 yorum :

  1. Sensitive vegetal serisini dayanamayıp deneyeceğim sanırım😊 Teşekkürler Kermit❤️❤️

    YanıtlaSil
  2. sevdiğim bir marka kendisi =) cilt bakım ürünlernden de çok memnunum. ara ara dönüp dolşaıp kullanıyorum =) sevgiler

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥