Cumartesi

Cildiniz La Roche Posay Ürünlerine Emanet

|
Kişisel bakımımız cildimiz ile başlar. Cilt bakımı el, ayak ve yüzümüzün sağlıklı görünmesi ile gerçekleşir. Zamanla daha çok bakıma ihtiyaç duyan cilde ihtiyaç duyduğu sağlığı kazandırmamız gerekmektedir. Cilt; mevsimsel koşullardan, susuzluktan, makyaj ürünlerinden hasara açık hale gelir. Böylece cildin nemi düşerek kırışıklıklar artar. Örneğin; cildime haftada bir kere uyguladığım Nivea yağ dengeleyici maske ile cildimi yağ kalıntılarından arındırıyorum.

Ancak son zamanlarda daha sık kullandığım La Roche Posay ile cildim eskisinden daha sağlıklı bir görünüme kavuşuyor. Cilt bakım ürünleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan marka, birçok farklı cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürünler geliştirmiştir. Güneş koruyucu ürünlerinden makyaj ürünlerine, saç dökülmesine karşı kürlerinden kremlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca karşılık vermektedir. Bu yüzden La Roche Posay ile cildimin her ihtiyacına çözüm bulabiliyorum. Örneğin; güneşin zararlı ışınlarından cildimde oluşan sivilceler, La Roche Posay ile engellendi ve sağlıklı bir cilde kavuştum. Ayrıca markanın genel olarak nemli bir yapıya sahip ürünleri olduğundan cildimin zararlı etkenlerden dolayı düşen nem seviyesini artırıyor. Kremlerinin cildi onarıcı etkisi olduğundan hücre yenilenmesini hızlandırıyor. Marka dermo-kozmetik ürünler ürettiği için diğer kozmetik ürünlerine kıyas ile daha faydalı ve daha çabuk etki ediyor. Her türlü cilde ve her soruna çözüm getirebilen ürünleri ile başka ürün aramaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde onarım gerçekleşebiliyor. La Roche Posay markasının ürünleri dermatologlardan onay alınarak son gelişmelere uygun şekilde üretilmiştir.


Sivilce sorunu olanlar için de ayrı ürünleri bulunan markanın kullananlar üzerinde oldukça büyük bir etkisi vardır. Sivilce yağlı ciltlerde görülür. La Roche Posay’ ın yağlı ciltlere uygun ürünleri ile sivilce ve akne sorunlarınızdan kurtulmak mümkün. Düzenli kullanım ile cildiniz sağlıklı, parlak bir görünüme kavuşabilir. Cildin temizliğine de önem verilmesi gereklidir. Cilt temizliğini yani bakımını markanın tonik, peeling ve diğer temizleme ürünleri ile yapabilirsiniz. Markanın ürünlerinden faydalanmak için internet olan her yerden satışı yapılan sitelere tıklayınız.   

4 yorum :

 1. bu markayı seviyorum, hem termal suyundan hem de yüz yıkama jelinden çok memnunum =)

  YanıtlaSil
 2. Böyle bır marka sevılmezmı lrp ve bıoderma ıkısıde onlerde gelir.

  YanıtlaSil
 3. Cildimi basan sivilcelerden LRP ürünleriyle kurtulmuştum, cidden başarılı bir marka

  YanıtlaSil
 4. LRP deyince aklıma ilk gelen Effeclar duo oluyor.Bir de termal suyunu seviyorum.♥

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥