Perşembe

Mecrea Butik alıveriş online ayakkabı ve kıyafet mağazası

|
Online moda markası olan Mecrea, güçlü, cesur ve yenilikçi tasarımları ile kendini tanıyan kadınların
adresidir. 2012 yılından itibaren moda aşkı ile kendi tasarımlarını sevgi ile modayı yakından takip
eden müşterilerine sunan Mecrea, ilk günkü heyecan ile üretmeye devam ediyor.

Mecrea, sosyal yaşamın yansımasıdır. Çevrenizde olumlu ya da olumsuz yaşadığınız, gördüğünüz her
şeyden etkilenerek ürünlerini tasarlar. Kadın olmanın anlamını çok iyi bilen ve bunu ürünlerinde de
görebileceğiniz Mecrea, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dünya modası ve gerçek hayattan
esinlenerek yarattığı tasarımları ile oldukça heyecan verici bir iş yapmaktadırlar. Ürünlerini
tasarlarken ünlülerin tercihleri, sokak ve sosyal medya modasından da ilham almaktadırlar. 

Bütün bunları bir araya getirerek yepyeni ürünler yaratan Mecrea, “Sadece moda değiliz, hızlı modayız!”sloganını savunuyor. Tamamen bize özgü, bizden ürünler üreten Mecrea, ürünlerini Türkiye’de üretiyor. Böylece takipçilerine daha kısa sürede ulaştırabiliyor. Alışveriş yapmanın diğer markalara kıyasla bir lüks değil hak olduğunu gören marka, buna göre uygun fiyatlarda ürünler üretmektedir.

Alışverişi yapan kadın, erkek ya da çocukların fark etmeksizin aldığı ürünleri hemen kullanıp sevdikleriile paylaşmak istediğini bilinmektedir. Bunun farkında olan ve desteğini buradan alan Mecrea,ürünlerini direk atölyeden takipçilerine sunuyor. Takipçilerinin kendilerini özel hissetmesini sağlayan bir marka olan Mecrea, ürünlerini özenle üretiyor. Aldığı ürünün sadece kendisinin tarzına özel olarak üretildiğine inan takipçiler, Mecrea ile daha mutlu. “Benim için tasarlanmış” sloganının içini yarattığı tasarımları ile dolduran marka, her geçen gün değişen modaya ve sosyal hayata ayak uydurmaya başarıyor. 

Ayakkabı, Yeni Sezon, Hakiki Deri, Aksesuar ve Outlet kategorilerinin bulunduğu kolay ve güvenli site tasarımı ile alışveriş yapmak daha keyifli hale geliyor.

Cesur ve yenilikçi kadınlara özgü heyecan verici tasarımları ile göz dolduruyor. Kadınların kendilerini görünce ayaklarının yerden kesilmesini sağlayan ürünler görenleri şaşkına çeviriyor. Ürünlerin tek tık ötede olmasının yanı sıra güvenli alışveriş seçenekleri arasında kapıda ödeme ve ücretsiz kargonun da bulunması, markanın alışveriş için daha da cazip hale gelmesini sağlıyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥