Salı

Bobbi Brown Corrector Bisque

|

HOOLA !


Akan zamana yetişememe hissi tanıdık geliyor mu size ? Bu denge balansını tutturma çabasında bazen gıcık bir şekilde sırıtan göz altı morlukları aynaya bakınca kendini acımasızca hatırlatıyor . Böyle durumlarda yorgunluğun izlerini silmeye bazen concealer yetmiyor maalesef hatta daha fazla vurguluyor ve en iyi göz kremi bir şehir efsanesi olunca corrector günün kahramanı olarak devreye giriyor tam bu anda !

Ten ürünlerinde fazla macerayı sevmeyenlerdenim bu sebeple en yıldız parçalara doğru mutlaka rotamı kırıyorum bana uygun bir seçenekse . Bu kategoride övgüleri toplamış olan bir seçenekten dem vuralım istedim .
Markanın klasik siyah beyaz şıklığında minik bir ambalaja hapsolmuş , ve popülerlik rüzgarından sebep stoklarda bulursanız kendinizi iyi bir alışveriş avcısı sayabileceğiniz Bobbi Brown Corrector bisque için detayları not düşerken , siz kahvenizin tadını çıkarabilirsiniz .
Bobbi Brown Creamy Corrector

Ona dair izlenimlerime gelmeden önce  "Bobbi brown corrector renk seçimi " dimağları en çok karıştıran soru olunca , bir kaç detayı eklemekte fayda var bu içeriğe . 

Seçiminizi yaparken bilgi birikiminden emin olmadığınız danışmanlardan tavsiye almamanız konusunda ısrarcı tavrımda iantçıyım zira kozmetik marketlerden tutun da lüks kozmetik zincir şubelerde bile hala tenimizden iki ton açık kapatıcı ya da düzelticiye bizi ısrarla yönlendiren , Bülent Ersoy akımından kopamamış bir güruh bulunuyor 😐 Aranızda sahneye çıkan varsa lafım yok tabi ^^ 

Sorununuzu doğru belirledikten sonra bu engeller bir teferruat elbette .


Göz altlarınız mor ya da mavi tonlarda ise ; Turuncu alt tonlu skaladan seçim yapmalısınız . Örnek olarak benim kullandığım Bisque rengini verebiliriz eğer kahve tonlarında ve azsa sorunlu bölgeniz , Peach gibi pembe alt tonlu skalayı tercih etmeniz sizin için doğru seçim olacaktır  .  

Morluk derecenize oranla teninizden bir kaç ton koyu bir tercih yapmak sizi doğru bitişe taşıyacaktır .

Bobbi Brown Corrector Bisque
Bobbi Brown Corrector Bisque ( 99 ₺ )
Yapısı ilk bakışta pudra hissi uyandırsa da bir iki kullanımda kremsi halini alan düzeltici , nicelik bakımından bonkör davranmasa da (1,4 gr.) az bir miktarla kusurları örtüp renginizi nötrlemek için yeterli geleceğinden hatırı sayılır bir zaman dilimi boyunca size eşlik ediyor . 

 Bobbi brown corrector uygulamasındaki püf nokta : Parmaklara az bir miktar alarak ısıtıp yalnızca sorunlu bölgeye uygulamaktan geçiyor . İhtiyacı olmayan bölgelere uygulayıp geniş bir bölgeye yayarsanız çizgilere dolması çok olası . Fırça ile uygulayanlar var fakat ben o yöntemle istediğim performansı yakalayamadım . Bir başka detay ise ; Kullanım öncesi göz altlarını çok iyi nemlendirmek ve uygulama sonrası ciltle bütünleşmesini bir dakika bekleyip ardından kapatıcınızı uygulamak . Bu adımlara sadık kalınca çıkan sonuç : KUSURSUZ ! 

Bisque somon turuncu harmanındaki tonu ile soğuk tonları nötrlemek konusunda oldukça başarılı tenim açık olduğu için tek başına kullanmıyorum üzerine bir kapatıcı gerekiyor . Görseldeki halinden daha koyu çünkü .

Kremsi , yoğun yapısıyla aynı çizgide bir örtücülükte olmasına rağmen klasik algılara inat bitişi çok doğal ki en sevdiğim yönü bu ! Çizgilere dolma meyili olmasa tam puanı hak edebilirdi aslında . Kapatıcınız grileşen bir bitiş veriyorsa ya da göz altlarınız yorgunum sinyallerini koyu tonlarla veriyorsa almaya değer ederini hak eden bir ürün . 

Sevgilerimle 💋


5 yorum :

 1. Gözlüğü attığımdan beri göz altlarım daha ortada ve gözüme batıyor! Ama açıkçası 100 lira vermek de gözüme gelir corrector a. Üstüne kapatıcısı bilmem nesi. Son zamanlarda aldığım maaşın hepsini kredi kartı masrafıma verince �� Güle güle kullan bebeksi! Bir gün çok zengin olunca alırım belki ��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ozicim ben aldığımdan bu yana epeyce zam gelmiş üstelik indirimde almıştım 60 ₺ ye . Kart ekstreleri konusunda hoş geldin klube :D Artık az ve öz almaya çalışıyorum uygun fiyatlı bir çok ürünüm de totalde aynı ederleri taşıyor hatta aşıyor o yüzden birazcık yasak koymaya çalışıyorum nefsime :) Teşekkür ederim yorumun için :*

   Sil
 2. Benim de kullandığım ve çok memnun kaldığım bir ürün bu. Gramajı küçük ama çok bereketli... Güle güle kullan, sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. göz altlarım mor değil ama şişliklerim oluyor sadece ama morluk olsayıd kesinlikle alabileceğim bir üründü kendisi

  YanıtlaSil
 4. Uzun zamandır bu yayını okumayı bekliyordum, en huzurlu zamanı kollamıştım ve buradayım! Fotoğrafların enfes olduğunu her yorumumda olduğu gibi bu yorumda da yazacağım. Ürüne gelince; Tam anlamıyla benim ihtiyacım olan bir ürün, Flormar Corrector paletindeki her rengi kullanamadığımdan bu tekli ürünü atabilirim sepete ^,^

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥