Salı

Çanlar Tatil İçin Çalıyor!

|
Havaların ısınmasıyla beraber güneş yüzünü göstermeye başladı. Güneş yüzünü gösterir de deniz ve kum göstermez mi? Deniz – kum – güneş üçlüsünün şahane birlikteliğinin başlamasına bir iki ay var biliyorum fakat şimdiden işi – gücü askıya alıp tatil planları yapmıyor değilim. Çok özledim doya doya denize girip, kumsalda yürümeyi, sıcacık kumlarda uzanmayı. İş, güç, okul, sınavlar derken yıl boyunca ne kadar yorulduğumuzu bahar gelince anlıyoruz resmen. Sizi bilmem ama ben her yıl bir ya da iki kez kısa tatiller yaparak ruhumu dinlendirmeyi, yoğun tempoya ayak uyduracak enerjiyi toplamayı seviyorum. Mart ayından itibaren erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak Ege’ye, Akdeniz’e atıyorum kendimi. Hem tatil hem gezi modundaysam eğer tur paketlerinden yararlanmaya çalışıyorum. Ruhum resmen nefes alıyor bu tatil programları sayesinde.
Geçen sene hem tatil hem iş yapmıştım. İşlerimi bilgisayardan yönetiyorum çoğu zaman. Bu nedenle tatil kaçamakları yapmak sorun olmuyor. Geçen yıl bilgisayarımı alıp kendimi Ege’nin küçük kasabalarını keşfetmeye adadım. Bu sene böyle bir fırsatım henüz olmadı ama Jolly Tur’un erken rezervasyon fırsatları, biletlerindeki indirim fırsatları, konaklama konusundaki geniş yelpazesi derken yaz ayı için plan yaparken yakaladım kendimi. Jolly Tur; yurtiçi ve yurtdışı otel, bilet ve tur konusunda eşsiz seçenekler sunuyor. Siteye üye olup tatil noktalarını incelerken yurtiçi ve yurtdışında gezilecek üstelik cazip ücretlerle görülebilecek ne çok yer olduğunu gördüm. Avrupa, Uzak Doğu ve benzeri yerlere gitmenin hayalini hep kurar fakat çok pahalı olur diye hayalini bile kuramıyordum. Ruhum fakir yurtiçi neyime yetmiyor diyordum. Dostlar; Jolly Tur beni fena yanılttı. Dünyanın neredeyse her yerine cüzdanınızı, yıllık bütçenizi sarsmadan gidebiliyorsunuz. Gemi turları, kültür turları, yurtiçi ve yurtdışı turlarının yanı sıra konaklama fırsatlarıyla da insanı cezbeden bir tatil seçeneğine sahip.
Jolly Tur’un tatil planlama robotu sayesinde tarihleri yazıp, kişi sayısını belirtince en uygun seçenekler anında ekrana düşüyor. Bu yılki tatilimi bu şekilde planladım ve yaz sonu için küçük bir tatil programı için rezervasyon yaptırdım. Seyahat planlayıcı ile uygun program ararken size en yakın acenteleri sunuyor olması sitenin güvenilirliğini pekiştiriyor. Benim gibi işten, güçten bunalıp yaz moduna girdiyseniz Jolly Tur’un fırsatlarından yararlanmanızı öneririm.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥