Çarşamba

A101 Marketler Zinciri

|
Türkiye’nin tüm il ve birçok ilçesinde açılmaya devam eden A101 marketler zinciri en ücra köşeye dahi hizmet götürüyor. A101 kaliteli ve ucuz ürünleri ile müşterilerinin dikkatini her zaman üzerinde tutabiliyor.
A101 her hafta düzenli olarak farklı ürünlerde indirim uyguluyor. Her Perşembe yaptığı indirimler günlük olarak ve sınırlı sayıda geliyor. Bu yüzden müşteriler ürünler bitmeden alabilmek için günün erken saatlerinden itibaren mağazanın açılmasını bekliyor. Örneğin; ihtiyacımız olan bir televizyonu A101 aktüel kataloglarından daha mağazaya gelmeden belirleyip, o gün erken saatlerde mağazaya gidip satın alabiliriz. Ancak yaklaşık bir hafta süren “Aldın Aldın” kampanyasının ürünleri genellikle bir ya da iki gün içerisinde bittiği için hızlı davranmalıyız.

“Haftanın Yıldızları” adı ile anılan kampanya da bir hafta sürüyor. Ancak farklı zamanlarda ve farklı ürünler için uygulanıyor. Gıda ürünlerinde yapılan indirimler günlük ya da aylık pek çok ihtiyacımızı karşılamamız için son derece idealdir. “İkincisi Yüzde Elli” kampanyası ise çok fazla üründe uygulamamakla birlikte “Haftanın Yıldızları” kampanyası ile aynı tarihlerde yapılıyor. Ancak bu kampanya da mesela bu hafta iç çamaşırı ve bebek bakım örtüsü gibi ürünlerden aldığımızda ikincisini yarı fiyatına alabiliriz. Böylece fazla fazla alarak uzun süre belki de bir dahaki indirime kadar almamıza gerek kalmayabilir.

A101’in her hafta yaptığı indirimlere gerek internette yayınlanan görsellerden gerek web sitesinden gerekse de marketlerdeki broşürlerden ulaşabiliyoruz. Böylece indirimlerden önceden haberdar olarak alışverişimizi yapabiliriz. Üstelik kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyata alarak mutlu olabiliriz. Ayrıca A101 bütün bu haftalık indirimlerinin dışında özel günlerde de ekstra indirimler uyguluyor. Mesela, okulların açılmasına yakın ya da bayrama birkaç gün kala güne uygun ürünlerde de indirimler yapıyor. Her ürüne farklı oranlarda indirim yapan A101, her kesimden insanın alışveriş yapabileceği marketler zinciridir. Bu yüzden herkes bütçesine uygun gıda ya da gıda dışı ürünü bulabiliyor.Elektronik aletten bebek bezine, iç çamaşırından temizlik malzemesine kadar çeşit çeşit ürünün hepsini bir arada bulabilmek maddi ve manevi tasarruf sağlıyor.Her yerden her zaman indirimlerinden haberdar olacağımız marketten güven içinde ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz.  

1 yorum :

  1. Merhaba yorumlariniz zevklerime hitap ediyor. Su ara silajli yuksek cekici akilda kalir bir imza parfum ariyorum. Birkac oneri sunabilirmisiniz

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥