Salı

Dünyaca Ünlü İçerik Pazarlaması Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor

|

Bu yıl 18-19 Ekim tarihlerinde altıncı kez düzenlenecek olan Digitalzone etkinliğinde yine dünyada yer edinmiş SEO uzmanları Türkiye’de bir araya gelecek. ZEO Agency tarafından düzenlenen etkinlikte 15 konuşmacı ve yaklaşık bin kişilik üst düzey dijital pazarlama uzmanı bulunacak.


Dünyanın En Ünlü SEO Uzmanları Altıncı Kez İstanbul’ da

18 ve 19 Ekim tarihlerinde devam edecek olan etkinlikte bulunacak isimler;
·       Yiğit Konur – Zeo Agency Kurucu Ortak
·       Rıza Selçuk Saydam – Facebook
·       Laura Crimmons – Silverthorn Agency
·       Lexi Mills – Shift6
·       Matthew Kay – Aira
·       Selina Bieber -  Godaddy
·       Phil Nottingham – Phil Nottingham Ltd
·       Bartosz Gôralewicz – Elephate Agency
·       Larry Kim – Mobile Monkey
·       Kevin Richard- SEObserver
·       Baryy Adams – Polemic Digital
·       Fatih Özkösemen – Google
·       Gary IIIyes – Google
·       Cindy Krum – Mobile Moxie
·       Anders Hjorth – innovell.com

Profesyonel isimlerin SEO konusundaki deneyim ve bilgilerini konferanslarla anlatacakları Digitalzone18 etkinliğinde dijital dünyada kendisine kalıcı bir yer edinmek isteyenleri bir araya getiriyor. Arama motoru optimizasyonunda Türkiye’nin ve dünyanın en iyi ajanslarından biri olan Zeo Agency tarafından organize edilen etkinlik SEO’ya ilgi duyan, rakiplerine fark atmak isteyen herkesi bir adım öne çıkarıyor. Teknolojinin hızına yetişmenin mümkün olduğunu kanıtlayan bu etkinlik sayesinde alanınızda en iyisi olmak hiç de zor olmayacak.
SEO’nun gerekliliklerinin yanı sıra SEM, PPC, ASO, direkt SEO, içerik ve video pazarlaması, sosyal medya reklamları gibi pek çok farklı alanda uzman olan isimlerin işin detaylarını anlatacakları bu etkinlik Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleşecek.
Eğer siz de web sitenizi özgün arama motoru yapılarında organize etmek, e-ticarette gelişmek ve hacminizi artırmak istiyorsanız, Digitalzone18 etkinliğini kaçırmamalısınız. İki gün boyunca dolu dolu geçecek olan konferanslarda simültane tercüman da bulunacak olup, SEO uzmanlarının deneyimlerini rahatlıkla dinleyebileceksiniz. Daha önce pek çok kez yine Zeo Agency tarafından gerçekleştirilen bu etkinlik ile ilgili detaylara Zeo Agency web sayfasından ulaşabilir, dilerseniz katılımcı formunu doldurabilirsiniz. Ayağınıza kadar gelen bu fırsatı kaçırmamalısınız!

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥